Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben az esetben mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mennyit költenétek csak magatokra a fizetésetekből? Melyikünknek van igaza?

Figyelt kérdés

3 gyerkőcünk van én még tgyás-on vagyok. A férjem fizetése netto 200000Ft. Ebből 96000Ft megy a hiteleinek a törlesztőjére, kb 15000Ft a cigarettája, 5000Ft a havi netes játék előfizetése és 10000Ft a költőpénze. Ez utóbbit ő kevesli. Szerinte én túl sokat várok el tőle és sajnálom tőle a megkeresett pénzét. Ez nem így van, de kezdek belefáradni a magyarázkodásba.


Szerintetek ennyi pénzből mennyit kellene hazaadnia?


2015. jan. 14. 06:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%

Hazaadnia?



Mindet.. Aztan amire szüksége van, azt megveszi...

És ez oda vissza igaz..

Nem kell patikamérlegre tenni egymás költéseit.

Egyebkent ő 30e ftot költ magára, szőrakozásra, avgy amir akarja, szerintem nem keves, a cigaretta a saját döntése..


Mire költi havonta. A10e ft-ot?

Ha kajara stb, akkor nem sok egyébkent...


Egyikőtöknek sincsen igaza, kompromisszum kellene, költségvetés

2015. jan. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
14%
Legalább 30-40 ezerre emeld fel a zsebpénzét.
2015. jan. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mjndenki hazaadja a teljes fizetését, és abból közösen gazdálkodunk, közösen teszünk félre. Félreteszünk belőle a rezsire, élelemre és a megtakarításra. És a maradékból mindenki arra költ, amire akar.

Sosem figyelük, hogy a másikunk melyik hónapban mennyit költött magára. Felnőtt emberek vagyunk, és ennyire nem tartozunk a másiknak elszámolnivalóval.

10.000 Ft nem olyan sok, persze ez attól is függ mire költi. Ebből fedezi a munkahelyi ebédjét? Vagy ebből jár el sörözni a haverokkal?

2015. jan. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
A 10000Ft csak úgy elfolyik. Néha elmegy sörözni, esetleg vesz 1-2 újságot... Kaját csomagolok neki, szendvicset, sütit reggelire/ uzsonnára és főtt ételt ebédre.
2015. jan. 14. 06:57
 5/39 anonim ***** válasza:
86%

Le leszek pontozva már látom. De nem érdekel.

Havi 15000 forintot elkölt cigarettára, kap még 10000 forintot és kevesli. Próbáljon meg leszokni a cigiről, rengeteg pénze lesz. Tudom nem könnyű megválni egy ilyesmi szenvedélytől (én koffeinfüggő vagyok), de erős akarattal, fokozatos dóziscsökkentéssel menni fog.

2015. jan. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, te mennyit adsz haza?
2015. jan. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem ertettem ezt a "hazaadni" fogalmat. Hazassagban minden jovedelem kozos, tokmindegy eppen kinek a zsebeben van. Akkor minek hazasodtatok ossze ha kulon kasszan akartok lenni?
2015. jan. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
66%
Nem a 10.000.-Ft a sok, hanem hogy mellette még 20.000.-Ft-ot elszór felesleges dolgokra. Első a család a gyerekek. Neked van természetesen igazad.
2015. jan. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%
#os észlény: Írta a kérdező, hogy a gyerekekkel van még otthon. Ugye nem gondolod komolyan, hogy "másodrangú családtag" lesz az, aki gyerekeket gondozza?
2015. jan. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
73%
A hitel nagyon sok. Marad kb 70000 Ft amivel hozzajarul a csaladi kasszahoz....
2015. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!