Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik régen együtt vannak már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik régen együtt vannak már, de még nincsenek eljegyezve, azok el vannak keseredve?

Figyelt kérdés

A párommal 8 és fél éve vagyok együtt, és pár napja megkérdezték tőle, hogy mennyire vagyok elkeseredve, amiért még nem járunk jegyben, nem vagyunk házasok. A kérdező hölgy 4 éve van párkapcsolatban és elégedetlen, amiért még nem jegyezték el.


Meglepett a kérdés, de leginkább azért, mert láttam, hogy másnak ez milyen krízis tud lenni, mert én meg nem érzem nagy problémának.

27 éves vagyok, akár már lehetnék feleség, de nem érzem olyan dolognak ezt az esküvő témát, amit ne lehetne később is megtartani.


A kedvesemmel felmerült már az esküvő gondolata, de nem olyan konkrétan, hogy nha a miénk milyen lesz, hanem csak általánosságban beszélgettünk róla.


2015. jan. 18. 20:23
1 2
 11/13 misi43 válasza:
0%
Én úgy gondolom ha ti egyformán gondolkodtok a pároddal és nem lényeges szempont a házasság intézménye akkor ne hallgassatok senkire.Ha szép és harmonikus a kapcsolatotok akkor szerencsésnek mondhatjátok magatokat.És ha majd úgy döntenétek hogy gyereket vállaltok neki az lesz a legfontosabb hogy anya és apa együtt vannak és szeretik egymást.Egy kisgyerek számára ez a legfontosabb családkép
2015. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem életkortól is függ, te még 18 voltál, és valószínűleg még tanultál, amikor összejöttetek, nem tudom, hogy a 4 éves párkapcsolatban lévő nő hány éves, és milyen élethelyzetben van. Az ismeretségi körünkben, és saját példánkon is úgy látom, hogy akik fiatalon jöttek össze, azok az egyetem befejezése után, vagy még később házasodnak, a kapcsolatuk 8-9. éve körül. Mi 6,5 éve voltunk együtt, amikor megkérte a kezem, ebből 4 éve éltünk együtt, mindkettőnnek így felelt meg, nem voltam elkeseredve, amiért nem kért meg korábban, mert megmondta, hogy majd valamikor az egyetem elvégzése után akar.
2015. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Élethelyzettől függ. Anno volt egy hosszabb kapcsolatom, nem zavart, hogy nem házasodtunk össze, úgyis fiatalok voltunk. Igaz, aztán úgyis szakítottunk, szóval lehet hogy emiatt se zavart. A párommal viszont már egy év után éreztem magamban az igényt. Most másfél éve vagyunk együtt és elkottyantotta, hogy idén aktuális a dolog. Mivel közeledünk a harminchoz és mindketten házasságpártiak vagyunk, így ez pont jó, még egy-két évet nem szívesen várnék, mert gyereket is szeretnék, mielőtt még túl magas a komplikációk kockázata. Húszévesen ez a kérdés se zavart még :)
2015. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!