Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden férfi képes beleülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi képes beleülni már már hipohonder tüneteket produkálni egy egy megfázásbol?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 10:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyébként érdekes, mert az én férjem se megy el tappenzre, ha beteg, melozik ugyanúgy (irodai munka), viszont itthon semmit nem képes csinálni. Én pont fordítva. Inkább elmegyek betegszabira, de háztartást, gyerekeket ugyanúgy ellatom, ha nagyon kell, még jatszoterezek is.
2015. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
az én férjem szívizomgyulladást, tüdőgyulladást sejt egy-egy megfázás hátterében ️persze literszámra issza a coldrexet, neocitrant, minden patikában fellelhető nem vényköteles gyógyszert töm magába, jajgat. Ha beterelem a hálóba , hogy minket ne fertőzzön meg , hogy ül közöttünk és tusszog köhög egyhuzamban, fel van háborodva 😊
2015. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nagypapámat mellkasi fájdalommal kórházba szállították, kiderült szívrohama volt- neki nem mondták el, így elkezdett pattogni, hogy őt ne tartsák az intenzíven, se kórházba, nem beteg ő, azt se érti, minek hívtak orvost, mentőt?! Engedjék haza, majd alszik egy kicsit, sok teát iszik a következő napokban, aztán jól lesz. :D Stramm kis öreg. Szerencsére jól van. :)


Nem minden pasi ilyen. Az enyém se nyavalyog. Igazából eddig csak a két véglettel találkoztam, a köztessel nem.

... Van ilyen?

2015. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Általánosítani nem lehet, de így igaz, a férfiak betegen a munkájukat könnyebben végzik, mint az otthoni munkát, a nők meg fordítva. Betegen nem akarnak dolgozni, a háztartást viszont ellátják. Ezt az evolúció szabályozta be.
2015. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!
2015. jan. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
a férfiak ritkán panaszkodnak de akkor rendesen mert nincsenek hozzá szokva a hipohonderségről meg annyit hogy szegény szinész is annak volt tartva aztán kiderült hogy agydaganata van és meghalt sok ilyent láttam szóval hipohondernek nevezni valakit érzéketlenség szerintem...mindig van oka ha az ember panaszkodik de nem lehet mindent megtudni mi miért van..inkább orvos lássa aztán kész...
2015. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A férfiak szervezete kevésbé kiegyensúlyozott, mint a nőké,amiatt könnyebben felborul az egyensúly.
2015. jan. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!