Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy egy nő elvárja, hogy a párja folyton harcoljon érte és a kegyeiért? Miért kell ez egy nőnek, ha a férfi már bizonyított vagy 1000x, hogy szereti?

Figyelt kérdés

Nem hiszi el a férfinek,hogy szereti és sokszor a szakítással fenyegetőzik,pedig a férfi szereti,de bármit tesz a nő nem hiszi el neki.


Szerintetek ez miért van? Mi ennek a pszichológiája?

Miért érez így egy nő? Nincs önbizalma?


2015. jan. 6. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
-Mert a nők ilyenek,és kész.
2015. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem igaz. Nem minden nő ilyen. Ezeket a példányokat messze el kell kerülni. Ők azok, akik mindent a férfitől várnak el. De ők semmit nem tesznek a kapcsolatukért. Szerencsére az én feleségem messze nem ilyen.
2015. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elnézést,ha rosszul fogalmaztam,persze,hogy nem minden nő ilyen,még szerencse. :) Csak annyi,hogy én ismerek ilyet... :)
2015. jan. 6. 10:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs önbizalma, rengetegszer elhagyták, cserbenhagyták, akár a szülei gyerekkorában, akár később a pasik.

Akár a fejedre is állhatsz, ez így marad, amíg fel nem ismeri, hogy a probléma benne van.

2015. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen nőknek minél jobban nyalod a hátsóját, annál inkább sz*rnak rád. Csak az egójuk növelésére használnak. Eldobható típus!
2015. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem minden nő ilyen.

Az a nő egy hisztis, kisebbségi komplexusos liba.


Vannak olyan nők akik nem érzik magukat elég szépnek, vagy a párjuk sokkal szebb, jobb, ügyesebb, okosabb mint ők, s a félelmük az iránt, hogy a fickó elhagyja/megcsalja őket felerősödik, és deformálódik, egy ilyen aberrált kényszer cselekvéssé, hogy megbizonyosodjon róla, hogy a párja még kész bizonyítani szeretetét. Aztán jön az, hogy a fickó bizonyítja, de a nő már annyira gyengeelméjű, hogy azt hiszi hazudik és nem hisz neki, ezáltal még jobban megakar bizonyosodni és ez ahhoz vezet, hogy a pasi megunja elhagyja, megcsalja és akkor jön a nő azzal a beteg, sötét, kaotikus, ösztrogén ketrecbe zárt, puhára főtt agyából pattant mondattal, miszerint:

" Én tudtam, hogy nem szeretsz, sosem szerettél. Látod? Ezért akartam megbizonyosodni, de te végig hazudtál! "

Ki a rossz, a gonosz, a kapcsolat végén? Hát persze, hogy a férfi. Az senkit sem érdekel, hogy a nő érzelmileg zsarolta a fickót, mert ő szegénykém csak félt és ő megmondta előre...


Ha ilyen fajta nővel állsz szemben, meneszd már most.

2015. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Kérdés valóban szereted-e vagy csak úgy kicsusszan a szádon naponta hússzor a szó, és nincs mögötte semmi.
2015. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Nőként mondom, az ilyen típus nem fog megváltozni, csinálhatsz bármit, dicsérheted, istenítheted. Jobb búcsút mondani ennek a kapcsolatnak, mert a pasi is besavanyodik.
2015. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
7-es, a legjobb példa kérdező ezekre a nőkre, akiknek még a nevét is el kell felejteni.
2015. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez is a bántalmazás egy formája, és főleg azért teszi, mert megteheti.
2015. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!