Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párterápián a férj kutyákhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párterápián a férj kutyákhoz hasonlítja a szexuális életeteket, hogy reagálnátok, mit éreznétek?

Figyelt kérdés

Párterápián a a kérdésre, hogy mi lehet az oka, hogy soha nem kezdeményez, a férjem ezt felelte: A fiú kutyák is csak akkor mennek a kutya után, ha egyértelmű jelek vannak..."

Én NŐ vagyok, nem kutya...:(

Arra utalt egyébként ezzel, hogy nem csábítom, nem kedveskedem, nem puszilgatom, mert már belefáradtam a kezdeményezésbe a 15 év alatt. csak nekem durva ez a hasonlat? Engem borzalmasan felkavart. A kutyák lehet, de mi emberek vagyunk, ahol van megbecsülés, szeretet, empátia, beszéd, stb. stb.


2015. jan. 21. 17:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha jól értem akkor nektek igazából sosem működött a kapcsolatotok, max. az első 1-2 évben, utána pedig csak tűrtél és remélted, hogy jobb lesz.


Hát ebbe butaság volt gyereket vállalni, és párterápia ide vagy oda...egyszerűen valószínűleg nem illetek össze.

2015. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én nem venném zokon, de egyrészt a Párom állattenyésztő agrármérnök, szóval már hozzászoktam az állatvilágból vett hasonlataihoz, másrészt a mi párkapcsolatunk és szexuális életünk rendben van, és - azzal együtt, hogy vannak kisebb-nagyobb konfliktusaink időnként - meg tudunk beszélni bármit, szóval ezt a helyzetet nyilván nem lehet ahhoz hasonlítani, mintha párterápiára járnánk, és már "rezegne a léc".


Nyilván könnyű lenne kijelentni, hogy akkor sem venném a szívemre, de nem biztos, hogy reálisan meg tudom ítélni, hogy egy érzékenyebb, érzelmileg labilisabb állapotomban hogy hatna rám.


De azt gondolom, hogy ha rosszul érintene, akkor is igyekeznék arra koncentrálni, hogy egy párterápián az a legfontosabb, hogy mindenki teljesen őszinte tudjon lenni, el tudja mondani az "eltemetett", kibeszéletlen sérelmeit, és még az is jobb, ha kevésbé finoman, vagy esetleg akár drasztikusabban fogalmaz, mitha tapintatból nem mondaná ki azokat a dolgokat, amiket fontos kimondania, ha együtt akarunk maradni.


Egy ilyen helyzetben mondjuk annyit tettem volna, hogy teljesen őszintén elmondom mindazokat, amit a 6. hozzászólásodban leírtál, azzal együtt, hogy én ezt hogy éltem meg annak idején (de feltételezem, hogy nyilván te is megtetted).


Másrészt ha belegondolsz, ez csak egy analógia volt, és már csak azért sem szánhatta bántásnak a te irányodba, mert ebben az analógiában egy "fiú kutya" is éppúgy szerepelt.

2015. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Van benne igazság.:( De van olyan, hogy valamit mégis annyira megtalálsz a másikban, hogy a nem működő dolgok ellenére sem tudsz lemondani róla. Kölcsönösen. Ez egy kicsit összetett, de megértem, hogy kívülálló ként, érzelmek nélkül hülyének tűnünk, hogy belementünk. Aki pedig a férfi mitől érzi magát férfinek válasz írta, pedig, nos igen ugyanez vonatkozik nőkre is, épp erről írtam, hogy ezt pont ő nem tudta teljesíteni...
2015. jan. 21. 18:44
 14/16 A kérdező kommentje:
12. hozzászólónak külön nagyon köszönöm, nagyon-nagyon sokat segítettél!! Valahogy úgy sikerült leírnod, hogy nem váltott ki belőlem "igen, de..." reakciót:) Valóban nagyon fontos, hogy őszinte maradjon, tényleg nem szabadna fennakadnom ezen. Nem tehetek róla. Egyébként igen, elmondtam neki a leírtakat, sajnos nem segített.
2015. jan. 21. 18:49
 15/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az eddigi hozzászólásokat, és a biztatást!
2015. jan. 21. 19:21
 16/16 anonim ***** válasza:
Bezzeg ti annyira szerettek hivatkozni az evoluciora... Ilyen, amikor visszanyal a fagyi.
2015. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!