Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok / hölgyek mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / hölgyek mit gondoltok, milyen egy tökéletes férj?

Figyelt kérdés

Pár év múlva szeretnék összeházasodni, remélem találok olyan lányt aki számomra egy kincs lesz.

Mit gondoltok mit vár el egy nő a férjétől, mik azok a dolgok amik legjobban boldoggá tesznek egy nőt? :)

Sajnos egyre több a félrelépés, még házasságon belül is.

Én azt szeretném ha a feleségemnek én lennék az egyetlen, aki neki tökéletesés senki más.

Köszönöm a válaszokat!:)



2015. jan. 21. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kérdésnek semmi értelme.


Hiába tökéletes valaki - tehát számomra pl. humoros, figyelmes, érdeklődő, tájékozott, aktív/sportos, családcentrikus, stb. - ha nincs meg benne az a bizonyos szikra, ha külsőleg nem vonz vagy ha belsőleg van valamilyen tulajdonsága ezek mellett. Mindenkinek más az igazi, ezt nem lehet puszta tulajdonságokban meghatározni...

2015. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó hogy szeretnél jó férj lenni, de azért ez nem olyan dolog, amit megtanulunk, persze mindenki fejleszthető.

Soha nem leszel hibátlan, de egy kapcsolat lényege, hogy a párod azokkal a hibákkal együtt szeret.


Számomra a férjem az úgynevezett "tökéletes férj". Azért is tettem idézőjelbe, mert ő sem tökéletes, de nekem pont jó! :)

- Folyamatosan érezteti velem, hogy szeret, 12 éve vagyunk együtt, de sokszor közli velem, hogy ő még mindig szerelmes..... :)

- imádja a gyerekeinket, minden cselekedet értünk van

- szeretem, hogy képes a haragját, sértődöttségét félre tenni és hajlandó békülni

- anyagilag megteremti a tökéletes biztonságot, így nem kell a megélhetésen kattognunk, persze ez azt is jelenti, hogy sokat dolgozik (multi), de a szabadidőnket nagyon aktívan töltjük a családdal, nincsenek elvesztegetett percek.

- szeretem, hogy ki sem kell mondani a dolgokat, ő azonnal tudja mire gondolok, mit akartok, mit miért teszek

- szeretem, mert tudom, hogy soha semmi pénzért nem hagyna el bennünket

2015. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az, hogy gyerek centrikus. Szeressen a gyerekekkel lenni, szeressen a családjával lenni (ne az legyen, hogy megcsinálja a gyereket, aztán rajon, hogy mégsem ezt akarta, mert a gyerek sír, meg ugrál, és cserben hagyja a nőt vagy mindent kitalál, csak fürdetésig ne kelljen otthon lenni ), segítsen otthon, és szeresse a közös programokat (kirándulás, koncert)
2015. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Na ezt szépen leírtad 2. válaszoló, ezek igazán szép és erélyes dolgok :)

Én még csak 22 éves vagyok, külföldön dolgozom 2 éve, nehéz

de 25 éves koromra szeretnék mindent megteremteni, hogy meglegyen minden ami szükséges, lakás, kocsi, bútor, berendezés, hogy minden terhet levegyek a családom válláról és nyugodtan, szeretetben tudjunk élni :)

2015. jan. 21. 22:11
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanaz illik az én páromra is, mint amit #2 leírt.


Illetve számomra fontos az, hogy életritmusunk hasonló volt mindig is.

Mindketten aktívak vagyunk, mozgékonyak, szeretünk nagyokat beszélgetni. Mindent meg tudunk egymással beszélni, legyen szó jó dolgokról, vagy kettőnk közti problémákról.

Egy jó kapcsolathoz szerintem a legfontosabb a jó kommunikáció.

2015. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ugye ezekből adódóan eléggé rugalmasak is.


Soha nem hisztiztünk azon, hogyha az egyikünknek közbe jött valami és lemondásra került egy program. Megbeszéltük, áttettük más időpontra, az élet ment tovább.


Mondjuk ezt leginkább a párom értékeli bennem, neki gyakrabban jön közbe dolog. Viszont ő is pont annyira alkalmazkodó, mint én.


Rengeteg olyan embert ismerek, aki már azon is problémázik, ha fél órát késik a másik.

Nálunk ez nem jelent problémát.


Tudunk mérlegelni, hogy mi fontos a másiknak, fel tudjuk állítani a helyes sorrendet, így egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt abból konfliktus, hogy át kellett rendezni a dolgokat a másik fél miatt.


#5

2015. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Külső:

- magasság nem olyan lényeges, aki szeret, az úgy is fog, hogy magasabb nálad

- ápoltság (borosta - hacsak nem lesz hajléktalan ábrázatod tőle - belefér, bár nőfüggő)

- tiszta, rendezett öltözet, kinézet (jó, ha mondjuk víz-gázszerelő vagy, akkor a munkásruha és a m. jellege miatt ez ugrott)

- ha hosszú hajad van, mosd, fésüld (apa utóbbit nem tette, hát... kissé rasztásan nézett ki :D)

- legyen stílusod, és szabadidődben aszerint öltözz, mert ha mást veszel fel (pl. sportos helyett "üzleties"), amiben feszengsz az látszik rajtad

- valamit sportolj (nem kell kigyúrtnak lenni, de a csajoknak imponál, ha egy pasi izmos, én pl. megőrülök a párom lábáért), önbizalmat is ad


Belső:

- határozott, céltudatos

- vicces, ám, ha kell komoly

- érezze, hogy számíthat rád (megallgatod, próbálsz tanácsot adni, vagy csak átöleled, ha baj van... őőő, az értelmetlen hiszti esetére nem vonatkozik, akkor úgyis minden baj :D)

- egyenes és őszinte (ez szerintem a legfontosabb)

- mondd meg a véleményed, ha kérdezi, kertelés nélkül (jó, nem bnkón, de finoman közölheted vele az igazat, ha megsértődik, akkor is. Ha nem liba, elgondolkodik majd rajta. Ha meg liba, akkor édes mindegy :D).

- ha nem is vagy romantikus, néha "erőtesd meg magad", jól fog neki esni

- ne akard megváltoztatni és ne kritizáld/sértegesd ok nélkül

- ha bajod van, AZONNAL beszélj vele, a kommunikáció a jó kapcsolat alapja (szex-, viselkedés-, akármi egyéb terén IS)

- viszont, ha látod, hogy nem akar beszélni a bajáról, ne erőltesd, előbb-utóbb megnyílik (de ugyanez fordítva is igaz: ha neked van gondod, azért mondd el, legalább pár szóban)

- nem árt, ha tudsz főzni :)


De ne parázz, megtalálod, akit keresel.


Párom 29 éves korában jöttünk össze (én 24 voltam), és nekem ő az igazi. Hmmm...:

- alacsonyabb nálam fél fejjel :), de imádom minden porcikáját (és nem csak szexuális értelemben)

- határozott, okos (de nem kérkedik vele, rengeteg dolgot tanulok tőle), nyugodt (jó hatással van az én hirtelen, impulzív személyiségemre), bármiről tudunk beszélgetni, segít a problémáim megoldásában (oda-vissza), nyitott, érzelmes (ez nálam jó pont)...

- iszonyat jól bánik a fakanállal, imádom, amiket ügyködik a konyhában

2015. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok:

- ha valami nem tetszik rajtam, megmondja (nem sértően, de közli, és megoldást is javasol), pl. egyek többet, ez vagy az nem áll jól, a kajcsi nem lett az igazi, vagy ő ezt meg ezt még beletenné, stb. Ez nagyon jó, mindössze akkor van gáz, ha nyűgös vagyok, mert olyankor majdnem veszekszek vele :D. De már látja rajtam, ha gáz van, és hozzám sem szól x ideig :P

2015. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
akiben nem múlik a szerelem felém
2015. jan. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Tökéletes férj? Vak és süket!
2015. jan. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!