Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez miért van? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Végső csalódottsàgomban ideìrom a kérdésem.

Úgy érzem hogy a férjem teljesen elhanyagol.

Szerintetek?

Az egy dolog hogy elmegy nélkülem bulizni azon túl teszem magam... még azon is túl teszem magam hogy ha véletlenül közősen a baràtaival megyünk bulizni akkor "lepasszol" valamelyik baràtjànak. De az hogy ma 12ig aludt utàna felkelt elment a baràtjàhoz velem volt kb 1 óràt és utàna este 6kor màr aludt is ez màr sok.

Szerintetek mit tegyek hogy ne igy legyen?

( a szexuàlis életünk rendben van. 21/L és 25/F. )

(4 éve vagyunk együtt és mindig mondja mennyire szeret és néha foglalkozik velem de az nekem kevés és hiàba mondom neki kb meg se hallja)



2015. jan. 23. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Addig volt kedves és törődő, amíg nem volt biztos abban, hogy mellette maradok, utána ugyanígy elkezdett hanyagolni. Fontosabbak voltak a barátai, mint én, állandóan lepasszolt és szinte csak akkor állt szóba velem, ha akart egy kis hancúrt. Szerintem ennek semmi értelme, én ki is szerettem belőle. Most vagy összeszedi magát a palid, vagy nem érdemes tovább ebben a kapcsolatban maradni, mert így nem a barátnője vagy, hanem kb olyan szerepet töltesz be, mintha az anyukája lennél. Ő eljár bulizni, te meg mindig ott vagy, de ennyi.
2015. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen csak Ő a férjem és szeretném valahogy megoldani a problémàkat.
2015. jan. 23. 19:46
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Ne okold magad. Nem mindig sikerül elsőre a megfelelő embert választani.

Mivel felnőtt ember ritkán, vagy annál is ritkábban változik meg, így vagy elfogadod, vagy...

2015. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ezert nem kell 18 evesen hozzamenni az elso ferfihoz. O meg gyerek, a haverok sokkal jobban lekotik, mint te otthon. Ezt a hazassagot elsiettetek, es ha a helyzet nem valtozik rovid ido alatt, a leheto legjobb, ha meg a gyerek elott elvaltok.
2015. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nagy a különbség egy huszonéves meg egy harmincas férfi között. nem kell a huszonéveshez hozzámenni szerintem.
2015. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1-nek igaza van..

Ebből a szempontből teljesen mindegy a családi allapototok.


Nagyon helyes, ha megoldani szertned, hsizen az az első.



Elmondtad egyébkent neki ezt így, ahogy leírtad?

A lepasszolast..stb-t


Nekem sem tűnik kiegyensúlyozott kapcsolatnak.. Délben kel...lelép...a mindennapokban hogy viselkedik?

Ne csak emlegesd,mhogy ez kevés, hanem ültesd le, és komolyan beszelj vele..

Ha semmi nem haznal, akkor cak felőrlöd magad

2015. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ezert nem kell papas-mamast jatszani, latod?
2015. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dreamer_1 válasza:

Ülj le vele es mond el neki hogy ez neked rosszul esik.

Az igaz hogy nem lehet mindig veled de azert nem is hanyagolhat el.

Ezt megkell beszélnetek.

2015. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
gyerek még, keress mást... ezeket a problémákat csak nagy trauma árán tanulja meg vagy hosszú évek kellenek.... neki a szórakozás az első. hosszú távon ne tervezz vele.. később csak a gyerek issza a levét. ki tudja mikor nő be a feje lágya. nem azt mondom, hogy éjjel nappal melletted de na... mikor hívott meg utoljára vacsorázni? vagy mikor kaptál tőle egy szál virágot? hmmm *-*
2015. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?

Ne lakj vele!

Ne legyél neki otthon bespájzolva.

Tennie kelljen érte, hogy láthasson!

Amikor találkoztok, az legyen mindig randi, legyen kénytelen megtervezni a programot, elbűvölni, stb.

Ne legyen magától értetődő az sem, hogy valamelyikőtök lakásán szerelmeskedéssel végződik az este!

Csak ha meghódít a figyelmével, szeretetével!

A férfi archetipushoz tartozik a szeretet princípiuma, nem szabadna nehezére essen a szeretés! Abban kellene néki kiteljesednie, elemében lenni, erőre kapnia!

2015. jan. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!