Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, ti szoktátok csikizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti szoktátok csikizni még a feleségeteket?

Figyelt kérdés
Hogy áll hozzá? Szereti? És fordítva, feleségek a férjeteket? :)
2015. jan. 25. 16:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%
A férjem egyáltalán nem csikis, így nem csikizem. Én nagyon az vagyok, nem tudom magam olyankor kontrollálni és egyszer úgy orron rúgtam, hogy azt hittük eltört, azóta nem csikiz, aminek örülök, mert utálom és ezerszer szóltam neki előtte, hogy ne csinálja.
2015. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Húha, azért a baleset az nem egy jó dolog :(( Igen, ilyen is van, hogy valaki kifejezetten nem szereti. Vagy kellemetlen neki, akkor nyilván nem is szabad erőltetni. Ha viszont mindkét félnek szórakozás, az olyan jó tud lenni :) Persze, nyilván válaszoljon olyan is, aki még nem házas, én sem vagyok még. Csak arra voltam kíváncsi, hogy komoly házasoknál is előfordul-e még, de az egyik válaszoló már meg is írta, hogy azért egymás között nem kell olyan komolynak maradni :)))
2015. jan. 25. 17:12
 13/29 A kérdező kommentje:
Nagyon kis kedves válaszokat írtatok, örülök, hogy nem torkoltatok egyből le, hanem őszintén írtatok :) Jöhetnek még válaszok :)
2015. jan. 25. 17:14
 14/29 anonim ***** válasza:
20%

Soha meg nem próbáltam! Bugyuta, idétlen, infantilis dolognak tartom. Hál'istennek, nem kerültem olyan férfi közelébe sem, aki megpróbálkozott volna vele. Neki is nagy szerencséje, hogy elkerült!

A szerelmi évődésnek ezernyi más kifejezési formája akad, minek ezzel a bárgyúsággal élni?

2015. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Persze, nem mindenki szereti, senki nem is kényszerít rá senkit. Valakinek rendben van, valakinek nem fér bele, különbözőek vagyunk :) Mindenki zöld kezet kapott, ja igen, és köszi a videót is!
2015. jan. 25. 17:20
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Minden adandó alkalommal amikor csak a talpamhoz tud érni máris csikizni kezd :D. Egy ideig vicces, de tudja hol a határ. Közben azért játékosan birkózunk, és "kínozzuk" a másikat :)
2015. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Jó is az kedves utolsó :)
2015. jan. 25. 18:01
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
A párom próbált párszor csikizni, de én nem vagyok igazán csikis. Ő egy kicsit csikis, és volt, hogy viccből csikiztem, amiből végül "birkózás" lett :D
2015. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok csikis.. Nem mert ő tul csikis.. Inkább mást teszünk
2015. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Az is rendben van :) Olyan jó, mert az én páromnak merevedése van, ha csikizem :) Olyan édes :)
2015. jan. 25. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!