Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti itt tudnátok hagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti itt tudnátok hagyni a feleségeteket/férjeteket pár hónapra (2-max.3 hónapra), hogy külföldön vállaljatok idénymunkát?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy lenne lehetőségem 2-3 hónapra kimenni Ausztriába dolgozni idénymunkára.

A férjem nem igazán szeretne kimenni külföldre és ott munkát vállalni,így arra gondoltam,hogy kimennék erre a pár hónapra,hogy meg tudjuk picit alapozni a jövőnket,mert az elkövetkező pár évben szeretnénk házat venni,de az itthoni fizetések mellett annyira nem tudunk félretenni vagy ha igen,akkor is nagyon kuporgatnunk kellene,ráadásul az albérlet elvisz egy csomó pénzt. Már van ismerősöm,aki tudna nekem ebben segíteni,mert Ő is volt már kinn a párjával.


Ti hogy reagálnátok? Megértenétek a házastársatok döntését vagy kiakadnátok,amiért itt hagy benneteket?


Nagyon szeretem a férjem,csak tudom,hogy itthon 3 hónap alatt nem tudnánk összespórolni 1 millió Ft-ot,kint pedig játszva,mivel szállás és az élelmezésem is fizetik majd.


2015. jan. 14. 15:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy 2-en sem tudnánk 1 év alatt 1 millió Ft-ot összegyűjteni.
2015. jan. 14. 15:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megérteném, és nőként be is vállalnám azt a 3 hónapot a könnyebb jövőnk érdekében. NEm annyira sok idő, hogy ne lehetne kibírni.
2015. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez kizárólag a párodtól függ, ha ö elfogadja, akkor szerintem semmi gond ezzel.

Ez NEM itthagyás, hanem a közös jövöbe invesztálás. SOkan országon belül is rákényszerülnek arra, hoyg hosszabb ideig távol legyenek egymástól.


Ha pár hónap alatt elhidegültök egymástól, vagy megcsalja valamelyik a másikat, akkor ez egyébként is bekövetkezne idövel.

2015. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
EZ a párkapcsolatotoktól függ. Mi érzelmileg kötődünk egymáshoz, együtt mentünk ki külföldre. Mindkettőnknek tapasztalat.
2015. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen !!! Nekem a ferjem egyebkent is kulfoldon dolgozik, de terveink vannak amihez sok penz kell , ki akarunk telepūlni kūlföldre, stb stb ., Nekunk gyermekūnk is van , szòval kicsit bonyolultabb a tortenet . A lenyeg , higz èn szinten bevallalok idenymunkàt ( Hollandia) hogy a ferjemnek besegitsek es hamarabb összejöjön az összeg terveink megvalòsìtàsàhoz. Èn 2 honapra megyek ki ,parom tamogat benne .Gyermekūnkre addig èdesanyàm vigyàz majd.:)
2015. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

2-3 hónap még belefér de hosszabb idő nem. Ráadásul Ausztria nincs olyan messze, tudtok pl. minden második hétvégén találkozni.

Viszont ha lenne gyerek, akkor nem engedném.

2015. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a szükség nagy úr, ha szeretitek egymást biztos meg tudjátok oldani/beszélni. 2-3 hónap vállalható, nem 5 évről van szó.
2015. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!