Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem "bögyös-faros" nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem "bögyös-faros" nőket nézeget a neten, illetve egy konkrét munkatársnőjét is, miért?

Figyelt kérdés

Együtt dolgozik egy nővel, van hogy egy társaságban vagyunk és megfigyeltem, hogy stíröli egyfolytában,keresi a társaságát. Közben a többi barátaitól olyanokat hallok, hogy de lefeküdnének azzal a nővel. Ez fájóbb dolog, mert mikor elkezdett nekem feltűnni, végtelenül rosszul esett, hogy látom, ahogy bámulja. Meg is kérdeztem tőle, mit gondol a csajról, mondta, hogy jóban vannak barátilag, jól együtt tudnak dolgozni..nem firtattam tovább, aztán nem sokkal később a böngészési előzményekben találtam nem egy olyan videót, ahol kimondottan nagymellű nők vannak. Ezen sokan csak nevetnének és valószínűleg nekem sem esne rosszul, ha nem lenne az a munkatársnő.

Előtte is hasonló barátnői voltak hozzám, akkor miért nézeget titokban olyan nőket? Mit tehetnék, miért csinálja ezt?


2015. jan. 26. 17:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nekem az exem stírölte folyton az egyik munkatársnőjét. Kitalálod ki lett utánam a barátnője???
2015. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!