Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Előfordult már, hogy férjetekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy férjeteknek, barátotoknak nem sikerült teljesíteni az ágyban? Mi történt ez után? Megbeszéltétek, ki kezdeményezett később?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk házasok, nemrég megbeszéltük, hogy gyereket szeretnénk. Sajnos a férjem "csődöt mondott" az ágyban. Nekem az a feltételezésem, hogy a gyerektől való félelem miatt, esetleg még úgy érzni, nincs felkészülve rá. A gond az, hogy nem tudom, ezután esetleg kezdményezzek én, vagy várjam meg amíg ő lép? Beszéltünk róla, szerinte is az a gond, hogy azt érzi, teljesítenie kell. Másnál volt ilyen? Hogyan oldottátok meg?
2015. jan. 30. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Na, ha ez először történt akkor nagyon vigyázzatok mert ebbe hosszú időre beleragadhatok és oda minden. A teljesítmény kényszert vedd le róla, de gyorsan. Ne a gyerek legyen a célotok, hanem az örömszerzés.Ha többször megtörténik egy ördögi körbe kerültök amiből aztán nem tudtok kijönni.
2015. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Van egy nagyon fontos dolog, nem tudom ti hogy csináljátok, de mostanában menő lett hogy kiszámolják a nők a napot, még teszt is van hozzá. És pont ez stresszeli fel a férfiakat, amikor ilyen alkalom van. Én arra esküszöm hogy csináljuk mindig amikor jól esik, egész hónapban, és akkor sikerül amikor sikerülnie kell. Szerintem ez a természet rendje, nem pedig a számolásos tesztes dolog.
2015. jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Amikor megbeszéltük a dolgot, mondtam neki, hogy itt nem a gyermeknemzés az abszololút lényeg, hanem megbeszéltük, hogy nem védekezünk, azán lesz ami lesz... Csak úgy tűnik, ő mégis teljesítményként értelmezte. Vagy nem tudom :-( Szeretnénk gyereket, de nem sürgős a helyzet, csak amolyan próbálkozás... Ezért is kérdzetem, hogy esetleg másnál volt-e ilyen? Persze tudat alatt ott lehet, hogy akkor most gyereket kell nemzeni.
2015. jan. 30. 23:02
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy ő magát teszi-e nyomás alá vagy maga az elhatározás, ezt gyorsan oldjátok fel.Kétszer csődöt mond, aztán az attól való félelmében, hogy csődöt mond megint nem megy és így megy ez tovább...
2015. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem pattognál ezen a gyerek témán, a férjed sem érezné magát ilyen rosszul. Nem értem, miért kell ezt túlkomplikálni, sokaknál természetes, hogy már nem védekeznek, amikor elérkezik az idő. Ha te mégis erről beszélsz folyamatosan, ne csodálkozz.
2015. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
8-as, nem pattogok egyáltalán rajta, csak megkérdeztem, hogy másoknál ez hogyan volt. Szó sincs pattogásról!
2015. jan. 30. 23:44
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos neked kell tudni, hogyan oldjátok meg. Mert, van, akinél ilyenkor hagyni kell, míg össze szedi magát és majd akkor kezdeményez, másokkal meg éreztetni kell, hogy az affér ellenére, ugyan úgy férfinak látod és kívánod, mint máskor. Hogy a férjed melyik, azt csak te tudhatod, vagy sejtheted.


Ha majd kezd megjönni a kedve, el kéne vonnod valami szex újdonsággal a figyelmét, hogy ne teljesítés jusson eszébe.

Néha olyat is csinálhatnál, amiből tuti nem lesz gyerek. Mondjuk szájjal... Hogy megint a szex öröme miatt akarjon téged.

2015. jan. 31. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Beszeljetek rőla..


Mondd el neki,mhogy ez nagyobb részben múlik rajtad, mint rajta.. Annyi a dolgotok, hogy jólerezzetek magatokat.

Nem kell teljesíteni, csak enm tenni ellee..

Tenyleg vigyázni kell, mert kényes dolog.. Ahogy írták, hogy kesőbbarra is ragörcsölhet, hogy mar 2-3szor nem ment..

Ha ez igy van, jegeljeteka a témát.. Hogy védekeztetek eddig?

És ő tuti kés a gyerekre, nem lehet,hogy ez a tudat alatti reakciőja, és nem is teljesítmenykényszer? Csak ötletelek

2015. jan. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az együtttöltött hat év alatt kétszer fordult elő. Egyszer nagyon fáradt volt a férjem, egyszer pedig olyan gumit vettünk, ami késlelteti az orgazmust, mert lidokainos belülről. Hát konkrétan a férjem péniszét úgy lezsibbasztotta, hogy szerinte le is operálhatták volna, azt se érezte volna meg. Mi nem csináltunk egyik alkalomból sem ügyet, van ilyen, ahogy én sem élvezek el minden szeretkezés során. Másnap ugyanúgy csináltuk, mintha mi se történt volna. Ezt nektek kell megbeszélni, hogy mi okozhatta a bajt, és neki hogyan lenne könnyebb. Nálunk a.nevettünk rajta egyet és jól van taktika vált be, főleg a második volt vicces, ahogy szegény férjem mondta, hogy attól fél, hogy így marad örökre, mert semmit nem érez.
2015. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

nem beszélnék róla,mert férfiaknál szerintem ez inkább árt mint használ.Nálunk volt egyszer egy eset,a férjem elkezdett szedni egy gyógyszert ami okozhat merevedési zavarokat.Szegénykém már előtte rá stresszelt,mert mire odajutottunk alig állt a cerka.Ő kétségbeesetten megszólalt,hogy lehet,hogy nem is fog,mire én beszóltam mosolyogva,hogy olyan nincs.Kicsit kényeztettem,elkezdett "mocorogni" majd megszólaltam viccesen,hogy na,mégis kénytelen leszel megdugni.Na onnantól már semmi gond nem volt :) az ilyenből nem szabad problémát csinálni,nem szabad pörögni rajta,mert csak rosszabb lesz.

Mond azt neki maximum,hogy akkor most jegeljétek a gyerek témát

2015. jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!