Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy zajlott az első láthatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlott az első láthatás azután, hogy különköltöztetek és megbeszéltétek, hogy elváltok?

Figyelt kérdés

Nagyon szorongok ,semmiképpen nem akarom azt a benyomást kelteni amit érzek,hogy arra vágyom ,hogy szóba kerüljön ,hogy talán rendbehozható lenne minden.

Sem könyörögni,sem sajnáltatni nem akarom magam amiatt,hogy megalázóan elhagytak .

Úgy érzem itt most tényleg eldől ,hogy csak a gyerekre kíváncsi vagy én is hiányzom annak ellenére,hogy elhagyott.


2013. okt. 16. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit feszülten, de semmi extra. Megkérdeztem mit tervez a hétvégére, elköszöntem a gyerektől és ennyi.
2013. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne áltasd magad, talán az a legrosszabb. Ha elhagyott, akkor menni akart, és hiába szereted még, sajnos ez az érzés nem kölcsönös.


A gyereketeknek is az lenne a legjobb, ha te el tudnád fogadni a helyzetet, mert szegény kicsibe is fölösleges reményt kelthetsz a viselkedéseddel.


Nagy csoda lenne, ha visszakozna volt párod egy ilyen komoly döntés után.

2013. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2. hozzászólónak és az 1. is azt sugallja, hogy nem valószínű, hogy meg fogja gondolni magát. Vagyis akár még az is lehet, hogy a jövőben újra összekeveredtek valamikor, de az biztos, hogy most nem akar veled lenni, azért ment el. Fogadd el, dolgozd fel magadban amennyire csak tudod és zárd le életed ezen szakaszát. Ha továbblépsz és nem a múlton rágódsz, akkor sokkal vonzóbb vagy, a másik nem képviselői egy felszabadult, boldog és nyitott embert látnak, nem pedig egy szorongó, múlton rágódót.
2013. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Odamenten, játszottam a gyerekekkel aztán ennyi. Az ex feleségemmel egy szót se beszéltem. Ő addig a konyhába volt. Így ment ez mindig. Egyszer se jutott eszembe vele újra kezdeni.
2013. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezheted te is, mit tervez a hétvégére,milyen ruhát csomagolj a gyereknek, kb mikor viszi vissza mert akkor te is csinálnál magadnak programot.

Szerintem ennyi bőven elég.

2013. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!