Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? harcoljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? harcoljak a gyerekert?

Figyelt kérdés

Igy ment tonkre a hazassagom. Mar mindent maskepp csinalnek.

Hat eve hazasodtunk ossze a felesegemmel, boldogok, szerelmesek voltunk. Ra egy evvel megszuletett a kisfiunk.

Atlagos eletet eltunk, egy eves volt a fiunk mire teljesen rendbejott az anyagi helyzetunk, hitelmentes lakas, auto, es mar nyaralasokat is tudtunk finanszirozni, felrerakni. De addog ket allasban dolgoztam, keveset voltam otthon, de akkor ez meg nem volt problema.

A felesegem visszament dolgozni a gyes utan, nem volt konnyu munkat talalnia, ezert ez en munkahelyemre protezsaltam be, pedig eszembe jutott, hogy nem lesz jo hosszutavon ha egyhelyen dolgozunk.

En a feltekenyseget hirbol sem ismertem, ugy gondoltam, ha en megadok mindent ami az erombol tellik akkor rendbe lesz minden.

Valoban figyeltem ra, meglepetesek, dicseretek, kedveskedes, hazimunka sokszor helyette is.

Ugy fel eve eszere vettem, hogy megvaltozott a viselkedese, nem viszonozza a kozeledesemet, a fiunkkal is turelmetlenebb lett. Kesobb mar tobb minden is feltunt, rejtegetett telefon, kimaradozasok, uj ruhak stb.

Nyomozni kezdtem, kiderult megcsal, mar harom honapja van valakije. Volt nagy balhe, valni akartam, de megsem tettem, eselyt adtam en barom, persze nem elt vele, ujra lebukott,es akkor mar kiderult ki a harmadik, persze egy munkatarsunk.

Tobb lehetoseget nem tudok adni neki, viszont a fiunkat sajnalom nagyon, megszakad a szivem miatta, nagyon apas,miota hazahoztuk a korhazbol szinte en furdettem, en altattam minden este, en hordtam bolcsibe, oviba, tehat nagyon kivettem a reszem a nevelesebol.

Jelenleg meg egyutt elunk, mert nem akar koltozni a felesegem, a valas meg az elejen van, ragaszkodik a gyerekhez, en meg azon orlodok, hogy kitegyem e a gyereket annak, hogy "harcba" szaljak a felugyeleteert, mert tudom o minden kovet megmozgat, hogy o nevelje.



2015. jan. 31. 23:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Harcolj érte!
2015. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

ha ennyi mindent te csináltál a kisfiaddal..

az egy dolog hogy a bíróság anyának fogja ítélni, de ha nem is az elején, de tuti le fogja neked rengetegszer passzolni (főleg az új pasija miatt elsősorban)


szerintem csendesen várd ki mindennek a végét

a huzavonát, bíróságot, utána hogy elüljön a vihar és tied a pálya!

2015. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

"De addog ket allasban dolgoztam, keveset voltam otthon, de akkor ez meg nem volt problema."


Nekem ez elég nagy probléma lenne. Ha volna egy szerelmi partnerem, aki 2 állásban dolgozik, akkor gyakorlatilag NEM volna szerelmi partnerem....


"ugy gondoltam, ha en megadok mindent ami az erombol tellik akkor rendbe lesz minden."


De mi MINDENT?

Hiszen ott sem voltál.. aki jelen sincs, gyakorlatilag SEMMIT nem ad, hogy gondolhatod, hogy MINDENT megadsz, miközben ott sem vagy, hogy BÁRMIT is adhass...

2015. febr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
"Addig" dolgozott két állásban, szóval ez csak az első két év volt a házasságból, azóta eltelt még öt, nem ez a probléma.
2015. febr. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is harcolj érte!!:)
2015. febr. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
2-sel ertek egyet. Ugyanezt irtam volna. Talalhatsz boldogsagot is, es a kicsapongo felesegnek utban is lesz majd a kisfiu.
2015. febr. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Én még olyan férfit nem láttam, aki ne az asszonyt hibáztatná azért, mert tönkrement a kapcsolat. Szerintem kár harcolnod, a magyar törvények nem teszik lehetővé, hogy a gyerek nálad maradjon. Szerintem a szerető úgyis tiplizik majd, nemigen akarja a feleségedet a nyakába egy gyerekkel, aki nem is az övé. Mert ha akarná akkor már a feleséged kezdeményezte volna a válást. Tuti hogy csak megdugni kell neki a feleséged. Szóval még visszakaphatod.
2015. febr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

A válás sok meglepetést hozhat: például, hogy a gyermeket az anyának ítélik, ő marad a házban, s te gondoskodhatsz más lakhatásról. Esetleg albérletbe vinni gyermeket, nem megoldás.

Hajtanod kell majd, még jobban, mint eddig tetted, hogy leszel együtt a gyermekeddel? Más gondjaira bízod?

Megismerkedsz valakivel, aki nem fogja szeretni a gyermeked. Lemondasz a boldogságról, kompromisszumokat kötsz?

Gondold át ezeket, mielőtt a gyermekedet elszakítod az anyjától!

Aki szerintem nem akar válni, neki tökéletes az összkomfort, csak keresett még egy pasit, aki teszi neki a szépet. Így kerek az élete.

2015. febr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

7-es. Én még olyan NŐT nem láttam, aki szerint nem a férj a hibás. Akkor is a férj a hibás, ha sokat dolgozik, akkor is, ha keveset. Ha megcsalt a feleséged, akkor máskor is megfog!. Ürügyet a mai nők mindig találnak!

Ha elváltok a vagyonon meg kell osztoznotok, amit a házasság alatt szereztél. De ha közös a ház, akkor egyikőtöknek sem kell elköltözni.

Lehet, hogy az anyának ítélik a gyereket, de akkor ragaszkodj a korlátlan láthatáshoz. Így sérül a legkevésbbé a kisfiad.

2015. febr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Komolyan ha ez mind igaz,akkor a feleséged egy barom! Alig van normális pasi,ő meg eldob magától minden jót egy kósza dugásért,én nem értem az ilyet.,..
2015. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!