Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? harcoljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? harcoljak a gyerekert?

Figyelt kérdés

Igy ment tonkre a hazassagom. Mar mindent maskepp csinalnek.

Hat eve hazasodtunk ossze a felesegemmel, boldogok, szerelmesek voltunk. Ra egy evvel megszuletett a kisfiunk.

Atlagos eletet eltunk, egy eves volt a fiunk mire teljesen rendbejott az anyagi helyzetunk, hitelmentes lakas, auto, es mar nyaralasokat is tudtunk finanszirozni, felrerakni. De addog ket allasban dolgoztam, keveset voltam otthon, de akkor ez meg nem volt problema.

A felesegem visszament dolgozni a gyes utan, nem volt konnyu munkat talalnia, ezert ez en munkahelyemre protezsaltam be, pedig eszembe jutott, hogy nem lesz jo hosszutavon ha egyhelyen dolgozunk.

En a feltekenyseget hirbol sem ismertem, ugy gondoltam, ha en megadok mindent ami az erombol tellik akkor rendbe lesz minden.

Valoban figyeltem ra, meglepetesek, dicseretek, kedveskedes, hazimunka sokszor helyette is.

Ugy fel eve eszere vettem, hogy megvaltozott a viselkedese, nem viszonozza a kozeledesemet, a fiunkkal is turelmetlenebb lett. Kesobb mar tobb minden is feltunt, rejtegetett telefon, kimaradozasok, uj ruhak stb.

Nyomozni kezdtem, kiderult megcsal, mar harom honapja van valakije. Volt nagy balhe, valni akartam, de megsem tettem, eselyt adtam en barom, persze nem elt vele, ujra lebukott,es akkor mar kiderult ki a harmadik, persze egy munkatarsunk.

Tobb lehetoseget nem tudok adni neki, viszont a fiunkat sajnalom nagyon, megszakad a szivem miatta, nagyon apas,miota hazahoztuk a korhazbol szinte en furdettem, en altattam minden este, en hordtam bolcsibe, oviba, tehat nagyon kivettem a reszem a nevelesebol.

Jelenleg meg egyutt elunk, mert nem akar koltozni a felesegem, a valas meg az elejen van, ragaszkodik a gyerekhez, en meg azon orlodok, hogy kitegyem e a gyereket annak, hogy "harcba" szaljak a felugyeleteert, mert tudom o minden kovet megmozgat, hogy o nevelje.



2015. jan. 31. 23:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Megosztott felügyeletet lehet erdemes lenne megprobalni pl egy hetet nalad egy hetet az anyukanal tölt a gyerek.
2015. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyiküknek sem kell elköltözni a közös házból?

Milyen öröm lehet majd a gyereknek, hogy anyu új pasival, apu új nénivel. A két asszony megosztozik a fürdőszoba takarításán. Hacsak nem olyan nagy a ház, hogy külön bejárat, két konyha, két fürdőszoba alakítható ki. És ha földre szállt angyalok élnek egymás mellett, akik nem irigykednek a másik direkt mutatott boldogságára. A gyermek meg örül, hogy mindenből kettő van neki.És még tovább fűzhetők a további előnyök.

2015. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért én meghallgatnám a másik felet,is,hogy szerinte is olyan szuper volt-e minden...

Pon párral lejjebb van itt egy ilysemi kérdés,itt is biztos meg van győződve róla a férj,hogy minden a legnagyobb rendbben...


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

2015. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A lakas az en tulajdonom a hazassag elott vettem, csak a felujitas koltsegenek a fele az ove, az meg nem gond, tehet neki kell menni alberletbe, mashova nem tud.

Ezert is gondoltam, hogy van eselyem, hogy a fiamat nalam helyezzek el, mivel ebbe a lakasba szuletett, itt el a mai napig, kozel az ovi, es majd az iskola is, alberletett meg itt a kornyeken nem tudna megfizetni, csak meszebb.

Igy a a gyerek ki lenne ragadva az eddigi kornyezetebol.

En a felesegemet semmi kepp sem akarom mar visszakapni.

2015. febr. 1. 22:40
 15/15 anonim ***** válasza:

Bár ez nem tartozik konkrétan a kérdéshez, de szerintem a nők leggyakrabban akkor csalnak, ha szerelmesek (vagy azt hiszik, hogy azok). Ezért is folytatta a viszonyt miután lebukott.


A bíróságon szerintem van esélyed megkapni a gyereket. NEm igaz, hogy mindig az anyának ítélnek. Van olyan velem egyidős testvérpár, ahol az apa nevelte mind a két gyereket, pedig anyuka is akarta őket. ki tudja mitől függ?!


Ha szeretnéd nevelni, és meggyőződésed, hogy a fiadnak az lenne a jobb, akkor harcolj. Ha csak büszkeségből/szívatásból vennéd el, ne harcolj, mert a gyereket szívatod meg vele a legjobban.


Az meg hogy kinek ítélik... kiderül.

2015. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!