Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tanácstalan vagyok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel 1,5 éve vagyunk együtt, az esküvőt tervezgetjük, én viszont egyre bizonytalanabb vagyok. Eléggé magam alatt vagyok, mert nem látom, hogy előrejutnánk az életben. Mindketten dolgozunk, bár nem keresünk túl sokat. Egy lakást bérlünk, a lakbérre és a számlákra elmegy egyikünk fizetése. Én felsőfokú képzésre is járok, azt is fizetni kell, ezen kívül sok pénz megy el a kocsira és az utazásra is (kocsival járunk be dolgozni). A heti nagybevásárlásokon próbálok spórolni, sok pénzt nem tudunk félretenni. Eközben én már nagyon szeretnék családot, de nem engedhetnénk meg magunknak, hogy egy jövedelem kiessen. Sokszor úgy érzem, nincs semmi értelme a folyamatos gürcölésnek. Kezdek egyre jobban elbizonytalanodni abban, hogy tényleg a vőlegényemmel akarom-e tervezni a jövőt.

2015. febr. 1. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a probléma hogy a kezdesz elbizonytalanodni a vőlegényeddel kapcsolatban, hanem hogy az anyagi helyzetetek nem engedi meg hogy családot alapítsatok, vagy hogy több mindent megengedjetek magatoknak. Ha elképzeled hogy többet keresnétek , tudnátok félre rakni stb. akkor is bizonytalan lennél abban, hogy a vőlegényeddel tervezd a jövőt?
2015. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Aha...

Tehát mivel kissé most nehezebbek a körülményeitek,ezért te azon gondolkozol,h lehet nem a vőlegényeddel kellene építened a jövőt!

Tudod mit igazad van,keress egy gazdag palit,aki kitart,legalább a pasidnak lesz esélye normális nőt találni!

2015. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom ha jól keresne a vőlegényed,akkor nem lennél elbizonytalanodva igaz??!

Szegény pasi...

2015. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanilyen tanácstalan vagyok a jövővel kapcsolatban, hónapról hónapra élünk mi is, de meg se fordult a fejemben egyszer sem, hogy ne a vőlegényemmel tervezzem a jövőt. Ha ilyen bizonytalan vagy vele kapcsolatban, akkor inkább ne házasodjatok össze.
2015. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1,5 év után még felesleges az esküvőt tervezgetni, alig ismeritek egymást. Gondolom még fiatalok is vagyok ráadásul, abból ítélve, hogy te még tanulsz. Még ha 30-40 évesen tervezgetnétek ilyen rövid idő után az esküvőt érthető lenne talán... akkorra már kialakul az ember személyisége, jobban tudja mit vár el magától és a másiktól.


Még fiatalok vagytok, sehol sem tartotok az életben, nem vagytok abban a helyzetben, hogy családot alapítsatok. Ezzel nincs gond. Dolgozzatok, tegyetek félre, és egyszercsak eljuttok majd odáig. Nem megy minden varázsütésre. Hiába szeretnél még, ha nem megoldható. Az ember sokmindent szeretne, de azért előbb meg kell dolgozni.


Folyamatos gürcölés? El kell keserítselek, de ha jól keresel is, az élet folyamatos gürcölés ha nem szereted, amit csinálsz. És ehhez mi köze egyáltalán a vőlegényednek? Tegyétek egyenesbe a saját életeteket, és gondold át, miért teszed a vele való kapcsolatodat a saját anyagi, munkaügyi helyzetedtől függővé? A boldogulásotok kettőtökön áll, nem csak rajta.

2015. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tobb sebbol verzel angyalom. Eszedbe se jusson a hazassag mig ilyeneken agyalsz. Egy csopp szeretetet sem erzek benned! Kizarolag az anyagiak... Akik szeretik egymast azok egyutt gondolkodnak, es egyutt talalnak ki egy jobb eletet... De neked a paliddal van bajod. Miert nem lehet oszinte kerdest irni?

Pl. Eskuvo elott allok, es elbizonytalanodtam.. lehet mar nem szeretem a parom? Mit tegyek?

2015. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ennyi alapján szerintem nem kellene így elítélni, de mindenkinek joga van a saját véleményhez. A 'benned nincs szeretet' pedig nem igaz rám, nem ismersz.köszönöm
2015. febr. 1. 18:23
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj, azzal kezdted, hogy bizonytalan vagy a vőlegényeddel kapcsolatban, majd egy hangot nem írtál arról, hogy vele bármi bajod lenne, vagy a kapcsolatotokkal. Kizárólag arról írtál, hogy szar az anyagi helyzet, pedig te már babáznál, de így nem tudsz, és ezért már nem vagy benne biztos, hogy vele akarsz tervezni. Most komolyan csodálkozol, hogy ebből az jön le a többségnek, hogy a csávóval semmi baj, de nincs elég lóvéja ahhoz, hogy te rövid időn belül otthon maradhass babázni, ezért azon gondolkodsz, hogy inkább más után nézel? Olvasd el az irományodat úgy, hogy megpróbálod objektívan nézni, és rájössz, hogy mi a válaszolók baja. Merthogy naivan azt feltételeznénk, hogy azért nem vagy biztos a közös jövőben, mert a kapcsolattal van baj, illetve a vőlegényeddel, de te semmi ilyet nem írtál, az egész írásod a pénzről szól.

N27

2015. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a problémám a vőlegényemmel, hogy nem tud spórolni, ha csak rajta múlna, nem lenne semmilyen megtakarításunk. Szeretem őt, de mikor már megint én adok neki kölcsön, nèha elgondolkozom, így vállalhatom-e vele a jövő tervezését
2015. febr. 1. 22:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát így már más a leányzó fekvése. Pont a lényeget hagytad ki a leírásból.
2015. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!