Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemnek elcsavarta a fejét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek elcsavarta a fejét egy lány és nem tudom mit tegyek? Tanácstalan vagyok, megalázva érzem magam

Figyelt kérdés
8 év házasság és 2 közös gyerek után most úgy érzem, nincs tovább. Sosem csalt meg, legalábbis nem tudom róla elképzelni, nem bántott meg, nem volt rossz férj, mindenkinek dicsértem, de most egy alig 19 éves lány miatt minden önbecslésem elszállt, hazudott nekem, titkolózott. A lehető legmegalázóbb módon jöttem rá, az egyik barátunk felesége benyögte, hogy: "a te férjedet sem kerülik el a kiscsajok, ahogy hallottam". Kiderült, hogy az ő férjével tárgyalta ki a férjem a kis kalandját, a feleség meg nem akarta elmondani, de "megsajnált". A férjemtől választ vártam, bár reméltem, hogy ez az egész valami hülyeség. Azt mondta erre, hogy nem volt kaland, sőt semmi, csak összesodródtak a munkában(a férjem régóta dolgozik a szakmájában, főiskolai tanár barátai hívják előadásra, projektekhez, segít a diákoknak). Megbeszéltük, elhittem neki mindent, hogy csak be akarnak kavarni. Rá kb 2 hétre volt egy rendezvény, ahova elmentünk, ott volt a kislány is, bár én azt sem tudtam, kicsoda vagy kit kéne nézni, de levágtam a helyzetet, mikor elvonulva sutyorogtak 10 percig, aztán mikor a férjem látta, hogy megláttam, a feldúltan haza akart menni. Ekkor lett elegem számon kértem, hogy mondja már el, hogy kivel kavar a hátam mögött? Aztán bevallotta, hogy elkezdett érezni valamit, de "majd el fog múlni". Mondtam, hogy ilyen nincs, én mégis csendben tűrjem vagy mit vár? Nem tudom leínri, mit éreztem. Azóta visszahallottam olyanokat, hogy a lány kérleli, hogy hagyja ott a családját. Ezt is megkérdeztem a férjemtől, ő meg elismerte. Teljesen tönkretesz ez az egész, ezek után nem tudom, hogy megcsalt-e vagy le akar-e lépni vagy mit akar, nem hajlandó róla beszélni, elmegy 1-2 napokra inkább. Nem tudom mitévő legyek, biztos én is valamit elrontottam, megunt vagy fogalmam sincs, azt is megértem, hogy tetszik neki egy fiatal szép lány, de miért kell ehhez így viselkedni? Úgy érzem, hogy nem mondja ki, de majd egy nap jön haza és szépen elköltözik. Nem tudom miért csinálja ezt, miért nem hajlandó megbeszélni.
2013. jún. 26. 17:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Szia ! Borzasztóan sajnálom,de azt kell irjam,hogy szerintem a párod és a leányzó között már van valami ! :( Nem kérlelné a lány,hogy hagyjon el benneteket ,ha már nem jöttek volna össze .. + Hogy a férjed elkezdett érezni valamit .. Hol és mikor lett volna alkaluk,hogy valami kibontakozzon közöttük,ha ők nem keritettek volna sort titkos találkozókra ?! Sajnálom !
2013. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
*Hol és mikor lett volna alkalom ... (elirtam)
2013. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
30%

-ha a pasid lelép,rengeteg pénzt buksz el,odaviszi a fizuját is a fiatalnak,

-én bevetném a női praktikákat,és visszacsábítanám,

nehogy má a kiscsaj dőzsöljön,én meg nyomorogjak,a hátralévő életemben,

2013. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%

Szia.

Hát őszintén sajnálom ami veled történik, ha továbbra se hajlandó ezt megbeszélni veled, ha lehet kell beszélni a férjed szüleivel is hogy próbáljanak beszélni vele hogy legalább téged ne hagyjon bizonytalanságba. ha ez se járható út akkor talán a barátaira hallgat, hogy legyen egyenes őszínét, mert itt már nem a megcsalás a fő gond hanem az hogy bizonytalanban tart. Nem hiszem hogy el kéne hagynia a szeretet párját és gyerekeit egy 19 éve lányért. Ezt talán ő is tudja, ha csak nem belefáradt valamiért a kapcsolatba, de szerintem még itt helyre állítható lenne, én felkeresnék vele egy párterapeutát... ha engedi a pénztárcátok ezt tegyétek szerintem ha ő is bele megy. Itt minden azon múlik mire vagytok hajlandóak főleg hogy a párod mire hajlandó ezek után! Szerintem megérdemelnétek bőven egy újra kezdést!! De ehhez sokat kellene beszélgetnetek, ha pedig a férjed erre nem hajlandó sajnos akkor ezen fog elvérezni a kapcsolatotok.

2013. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
81%
Csavard vissza.
2013. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem meg hagyni kell elmenni. Ha nem akar össze kell pakolni a cuccát és kirakni. Ha igazából hiányozni fogtok neki, úgyis teperni fog értetek, ha meg nem akar visszamenni, akkor kár lett volna erőltetni. Amíg azt érzi, hogy futsz utána, Te kötsz kompromisszumokat, csak nyeregben fogja magát érezni. "Hogy értsd, egy pohár víz mit ér, ahhoz hőség kell, sivatag kell..."
2013. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Ugyanezt gondolom én is, hogy elképzelni nem tudom miért mondaná egy tini egy házas férfinek, hogy hagyja ott a családját csak úgy, ha az nem hitegette volna. Én is voltam fiatal csitri és igen, nekem is tetszettek idősebb férfiak, de aki nem közeledett, abba nem is éltem magam bele. Érzem hogy hazudott, szerintem meg is csalt, mert minden jel erre utal, ahogy viselkedik. Legalább lenne benne annyi, hogy elmondaná mit érez, de nem inkább elmegy napokra. Kétségbeesésemben beszéltem a barátjával, ő meg azt mondta, hogy nem akar a férjem helyett beszélni, de hagyjak neki időt, mert komolyabb a dolog, mint amit mutat. Ettől aztán sokkal jobban éreztem magam, ennél jobban már nem tudtam volna elsüllyedni. Lehet, hogy hülye voltam és nem vettem észre semmit, de nem mutatta, hogy már nem szeret, mindne úgy zajlott az elmúlt hónapokban is mint azelőtt
2013. jún. 26. 18:11
 8/33 anonim ***** válasza:
85%
Én biztos, hogy nem tűrném tovább ezt a megaláztatást. Szépen válj el tőle, a cuccát meg tedd ki szépen, fizesse szépen a gyerektartást, ne a kis csitrire költse.
2013. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%

Ti hány évesek vagytok?


Sajnálom, de én úgy gondolom, hogy ha ez neki csak egy kis kaland lett volna és amúgy normális férj volt, akkor nem viselkedik így, nem osztja meg senkivel és mindnet elkövet, hogy ne derüljön ki, mert neki sem számítana.

De az, hogy a legjobb barátjával megbeszéli, titkolózik, meg meg se próbál mentegetőzni, azt jelenti, hogy talán bele is zúgott a "kislányba", aki már annyira nem is kislány,simán lehet, hogy tényleg megbabonázta.

2013. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
A filmbeli háromszög..ha okos vagy te lépsz ki belőle először büszkén és felemelt fejjel.És leszarod őket.Ha ennyire szeretik egymást ahogy látszik.Volt már rá példa h valaki három gyereket is otthagyott és új családot alapított egy szinte még gyerek lánnyal.Ha jön az igazi szerelem nincs mit tenni az erő a szerelemé,és nem a múlté amit te jelentesz neki,idővel erre fog rájönni,te pedig még ennél is jobban megalázottnak fogod érezni magad.Nincs több időd cselekedj.
2013. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!