Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tanacstalan vagyok, szulnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacstalan vagyok, szulnom kellene?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk mar fiatalok, a ferjem 38 es en 32 eves vagyok.

11eve vagyunk egyutt, es mindig is nagy csaladod terveztunk 2-3 gyerekkel. A gond en vagyok, mert mindig talaltam okot arra miert ne most valaljunk babat. Sajnos masfel eve mar hazudok is a ferjemnek, titokban szedem a fogamzasgatlot.

Szeretnek gyerekeket csak szulni nem, es az is nagyon rossz hogy a "szabadsagom" kellene feladnom es az elso idokben 0-24 a gyerekkel lenni. Sokan biztos orulnek is neki.

Ezeket mind elmondtam anno a ferjemnek is es anyukammal is beszeltem errol .

Azt mondtak majd megvaltozok ha jon a baba es segitenek mindenben, de nem akarom hogy anyum legyen a babaval szeretek jol teljesiteni mindenben 100%ot nyujtani.

A ferjem kert hogy menjunk orvoshoz mert valami oka van hogy nem jott ossze a baba.

Nem tudom mit tegyek, felek hogy megtudja mit tettem.


2014. ápr. 4. 09:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
64%
Akkor maradjon vele otthon a párod, hat hét szülés után máűr mehetsz vissza dolgozni ő meg mehet gyed-re.
2014. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnél gyereket csak a szüléstől és az első időszaktól félsz? Mert akkor szerintem nincs gond, csak nagyon rákattantál a félelemre. Mindenki fél! :) De aztán minden alakul.

A baj az, hogy hazudsz a férjednek. Nagyon rossz lehet neki, hogy várja, hogy vajon ebben a hónapban összejött-e, és közben meg nem is jöhet össze, mert te gyógyszert szedsz.

Gondolt át, hogy pontosan mi is a bajod, valami biztosan van. Ha mégsem akarod, csak azért ne szülj, mert mások szeretnék.

Viszont mindenképpen beszéld meg a férjeddel. Joga van hozzá, hogy ne legyen átverve és tisztán lásson ebben a helyzetben.

2014. ápr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Nem maradna otthon, az en fizetesem semmire sem eleg.

Engem meg bantana, hogy rossz anya vagyok aki meg erre sem kepes .

2014. ápr. 4. 09:52
 4/41 A kérdező kommentje:

Igen az elso ev es a 9 honap terhesseg amitol felek.

Mint mar irtam a szabasagom amit a legjobban "feltek".

Es a szules is agast, meg a terheseg.

2014. ápr. 4. 09:55
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Fél év után beadhatod bölcsibe, ha szeretnéd.


De egyébként vágysz gyerekre? Mert nekem a titokban védekezés nem ezt mutatja.

2014. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
73%

Fogadjatok örökbe (mármint ne engem :))... Bár a szabadságodnak akkor is lőttek. Szerintem ne vállalj így gyereket, mert csak frusztrálni fog!


El tudod konkrétan mondani, hogy mitől félsz?

2014. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

De miért félted a szabadságod?

Meg tudod fogalmazni?

Félsz, hogy kimaradsz valamiből? Van valami, amit szeretnél elérni a munkában? Vannak barátnőid, akiknek nem családosak és úgy érzed, hogy akkor nem leszel már annyira a társaság része? Félsz, hogy a férjed nem úgy fog rád tekinteni, ahogy eddig? Félsz, hogy a férjed ugyanúgy dolgozik, te meg otthon vagy?

Nem tudom, hogy tényleg van-e valami konkrét okod, vagy ezek csak a szokásos, általános félelmek.

Ezt neked kell érezned, tudnod, hogy akarsz-e gyereket, vágysz-e rá.

Mi amikor elhatároztuk, örültem volna, ha akár azonnal összejön. Persze én is félek sok mindentől, mivel nem tudom, hogy milyen lesz, de hát mások is túlélték :) Azt viszont 100%-osan tudom, hogy nagyon vágyom a babára és szeretném. Csak sajnos nekünk nem akar összejönni :(

2014. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%
Akkor te nem is akarsz gyereket.Legalább magadnak ne hazudj!
2014. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
6%
32 éves vagy, férjed igazán várhatna még pár évet, lehet addig megjönne a kedved is, így ne erőltessed. Elég szomorú, hogy férjed - de ez ugye általános -így fogja fel a dolgokat. Teljesen rád helyezik a felelősséget, és utána te leszel még kérdőre vonva...Mindenképpen hozd fel a témát a napokban.
2014. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó te hülye vagy, még a férfi hibás nem, hogy átveri a szeretett felesége. 38 évesen még jó, hogy családra vágyik már, meddig kellene várni nagypapa koráig?

Légy őszinte és ha te nem akarsz gyereket mond el, neki aztán had döntősön ő, és ha ő akar had keressen valaki mást aki ugyan úgy vágyik családra mint ő és boldoggá teszik.

2014. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!