Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Leány/legénybúcsún a menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leány/legénybúcsún a menyasszony/vőlegény tényleg lefekszik a meghívott szórakoztató egyénnel?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam már ezt és szerintem az egyenesen undorító, hogy ilyen van, akkor minek esküvő? Én nő vagyok és még házasság közelében sem járok, csak érdekel, hogy ez tényleg ennyire általános?


Nálunk, ha ilyen történne, annak nagyon csúnya szakítás lenne a vége, de szerintem a szüleim ki is tagadnának egy ilyenért.


Ez tényleg jellemző? Szerintem meg döbbenetes :/



2015. febr. 3. 12:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen, ahol volt is táncoslány legénybúcsúban, ott is egy-két haver vette csak igénybe a szolgáltatásokat, sőt a legtöbb ilyen rendezvényen amin voltam nem is volt még csak tervben sem lányokat hívni. Általában ilyen "közösségösszehozós" dolgokat szerveztünk, mert ugye mindig vegyes volt nagyon a társaság. Lasertag, gokartozás, ilyenek voltak a programok :)
2015. febr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!