Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Legalább 5 éve házas nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legalább 5 éve házas nők, ti tudtok a férjetekkel még szerelmesen csókolózni? Ha én már nem tudok, azt vajon észreveszi? Van különbség?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, mivel évekkel ezelőtt kozolte h csak a fiatalok csókolóznak, o nem ker belole. 30-ok vagyunk
2015. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi szoktunk, csak én már nem "szerelmesen", vagyis nem érzek semmi különöset.
2015. febr. 5. 14:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen a szerelmes és nem szerelmes csók????:))De most komolyan kérdem!Honnan lehet észrevenni,ha valaki szerelmesen csókó?
2015. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*csókól
2015. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából erre vonatkozik a kérdésem második fele, hogy észreveszi-e és van-e különbség a másik fél számára.
2015. febr. 5. 14:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi,igaz nem figyeltem eléggé.Amúgy most,hogy belegondolok,sejtem mire gondolsz.Szerintem az a szerelmes csók,amikor érzed,hogy a másik teljesen elolvad csókolózás közben,nincs benne és benned sem feszültség,teljesen átadja magát a másiknak.Ez a szerelmes csók szerintem.De nyilván a szürke hétköznapokon nehéz szerelmeskedni,szóval szerintem egy feszültebb nap után,nem biztos,hogy az ember úgy tud szerelmeskedni.
2015. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szóval arra vagy kíváncsi, észreveszi-e a férjed, hogy már nem szerelemmel csókolod?:) Minek csókolod, ha nem esik jól?

Persze hogy 5 év után az ember már nem úgy csókol, mint a lázas első hónapokban, ez teljesen nyilvánvaló, sok helyen el is marad.

Mi is ritkán szoktunk, bár nagyon szeretjük egymást, de nem ezen mérjük le. Leginkább szeretkezéskor csókolózunk, de az biztos, hogy szívből jön.:)

2015. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10 éve vagyunk együtt, és igen, másabb lett. Nem csókolozunk annyit, inkább csak sok szájra puszi maradt. Ha összebújunk, már nincs az, hogy hosszú percekig csak lógunk egymás száján, de attól még apró csókok vannak. :)
2015. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan csókolózni akkor szoktunk, amikor szeretkezünk. De azt akkor nagyon szerelmesen tesszük. :) Amúgy szájra puszit szoktunk adni egymásnak más alkalmakkor. 7,5 éve vagyunk házasok.
2015. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaz én csak 2 éve vagyok házas, de összesen már 11 éve együtt vagyunk. Mi rendszeresen csókolózunk, mert a férjem is igényli, de van olyan néha mikor azt érzem, hogy nincs kedve, és inkább azért csinálom, mert a férjem szeretné, de általában én is élvezem. Ha látja rajtam, hogy nagyon rövidre zárom a csókot, akkor nem is erőlteti. Persze nekem is van olyan, hogy nagyon vágyom egy szenvedélyes csókra, de meg nagyon el van foglalva, vagy nincs hangulatban, és hoppon maradok. De ha mindkettőnk hangulatban van, akkor az nagyon jó! :)
2015. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!