Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit reagálnátok, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha a férjetek, egy Valentin napi képeslapot kapna, aláírás nélkül?

Figyelt kérdés
Pontosabban egy szerelmes levelet (Valentin napkor alapból névtelenül szoktak írni)? Mindezt, hogy a férjetek vidéken dolgozik, ritkán jár haza. Vagy csak nekem furcsa?
2015. febr. 6. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Két dolog jut eszembe.

1. Egyértelmű, hogy nem egy ló küldte neki vidékről a lapot...

2. Még nincs valentin nap.

2015. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
A Valentin-nap - már aki tartja - a szerelmesek ünnepe Magyarországon. Ebből kifolyólag ha a férjem ilyet kapna, azt nyilván olyantól kapná, aki érdeklődik utána. Ha az illető tudja a címét, akkor nagy valószínűséggel azt is, hogy nős ember.. szóval elég gáz a helyzet:S Aki küldte, az vagy szerető, vagy pedig szeretne az lenni, és egyetlen célja a képeslapnak az volt, hogy vitát szítson közöttetek. Te tudod, mennyire megbízható a férjed.
2015. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

Még jó korán megkapta, mindjárt küldenek neki karácsonyit is. Képeslap.

Kamu ez a kérdés. Nahh mindegy, indulhat a hőbörgés.

2015. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Női intuícióm azt súgja, hogy azért Valentin nap előtt született a kérdés, mert a kérdező nem a feleség, hanem az a hölgy, aki éppen ennek a képeslapnak a megírását fontolgatja, azzal a szándékkal, hogy "véletlenül" ne csak a címzett olvassa el.
2015. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mindenkinek igaza van (csak időeltolódás van az események között. Nekem akkor volt egy véleményem (humoros munkatarsnő). Most másokéra lennék kíváncsi.
2015. febr. 6. 22:32
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha a házunk postaládájában találom, akkor azt gondolnám, hogy van egy titkos imádója.

Ha ő mutatja meg, hogy :"nézd már mit találtam a szekrényemben!" Akkor is arra gondolnék.

HA viszont a véletlenül lelnék rá, mert eldugta, akkor azt, hogy szeretője van.


Engem is bombázott már levelekkel egy pasi, akivel nem volt köztünk semmi. Nem kezdenék fölös drámába.

2015. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelmű hogy van valakije ott ahol dolgozik, és azért küldte a szerető a lapot, hogy cirkuszt csináljon közüttünk. Aki ilyen lapot el mer küldeni, annál már biztos hogy kapcsolat van, nem csak alakulgat még valami. Itt már sajnos van min aggódnia a feleségnek.
2015. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

vagy az ex bosszúja


mindenesetre a postai bélyegzőn nincs rajta a város? honnan van?

2015. febr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolnam, hogy egy ovodas kislany odavan a ferjemert, es igy akarja tudomasomra hozni, hogy o is eletunk resze. Ha a ferjemnek igazan kellene ez a kis holgy akkor nem hagyna hogy kaparjon utana, van annyira ferfi, hogy lepne ha igazan szerelmes!
2015. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszer megszívattam az akkori páromat; küldtem magamnak egy névtelen valentin napi lapot.


Hááát... iszonyat nehéz volt kimagyarázni. Hülye ötlet volt. :)

2015. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!