Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél ha a férjed csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a férjed csak az egyik gyerekkel foglalkozna a másikat szinte semmibe venné?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor én meg a másikat venném a szárnyaim alá.
2015. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán orrba kormányoznám.Ilyent nem lehet csinálni.
2015. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűrném, ha nagyon elfajul a dolog, válnék. Ismerek ilyen embert, nem is egyet. Az a beteg elképzelése van 40 éve folyamatosan, hogy egyik gyereke nem az övé, és borzasztóan bánt vele kiskorától. Én nem hagynám a gyerekeimet senkinek bántani! De nem is úgy kompenzálnám, hogy akkor őt meg én ajnároznám eszetlen módon, ezzel a másik ellenszenvét kivívva. Ez szerintem nem jó megoldás. Az ilyen embertől meg kell szabadulni, mert nem normális.
2015. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3/3 Teljesen igazat adok neked. Valószínüleg a papa sejthet valamit. Szóval itt inkább a mamának kéne nyilatkoznia, hogy kitöl van az a gyerköc....
2015. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkét gyereket ő csinálta?
2015. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na mert az apák aztán...

Enyém is kitalálta, egy időben h nem tőle vagyok. Kár, hogy még az anyajegyét is örököltem az arcán...


Amúgy anyámat fenyegette h elmegy DNS vizsgálatra. Lehet el is ment, mert azóta nem feszegette a témát :D


A pasik hülyék.

2015. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiábrándulnék a férjemből és elválnék,mert ez gyermekbántalmazás.Lelki bántalmazás!!!
2015. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!