Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10 ev hazassag es 3 gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 ev hazassag es 3 gyerekkel lehet olyan pezsges a kapcsolatban mint a legelejen?

Figyelt kérdés
hogyan lehet visszahozni azt a pezsgest amikor a ferfi es a no meg csak jartak? Mostanaban nagyon hianyzik az az idoszak ( torodes szinten) vagy ennyi ev utan, es 3 gyerek mellett ez nem lehetseges?
2014. nov. 14. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Hát az már nem lesz.Már újat nem tudtok se mondani se mutatni egymásnak.Ez mindenhol elmúlik,nyugodj bele.vehetsz szexi rucit,mehettek kettecskén bárhová max kikapcsolodtok de pezsegni már semmi nem fog..
2014. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálam 4év és 1 gyerek után, már messze nem olyan.
2014. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem sem jön vissza, de ha érdekel, akkor szerintem az a jó kapcsolat, ami a kezdeti pezsgés nélkül is jó.


Volt 3-4db több éves, komoly kapcsolatom életemben, de egyedül a férjemmel vagyok tök jól meg a pezsgés nélkül is, hogy most belegondoltam ebbe a kérdésed miatt.

2014. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, de ahhoz nagyon ügyesnek és nagyon nőnek kell lenned, és nem kg függő a dolog.No és nem elhanyagolható, hogy a férjednek érzések is kellenek, hogy szunnyadjon a mélyben. Ahol parázs van, ott tűz is van, és ha a parázs izzik a mélyben, ott bármikor tud nagyon lángolni. De ha a parázs teljesen kialudt, akkor sajnos...
2014. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Időt kell szakítani rá, hogy kettesben legyetek, kettesben csináljatok programokat, utazzatok el néhány napra. Ha mindkét félben meg van az igény, akkor lehet pezsgés sok-sok év után is!
2014. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
koszonom szepen az eddigi valaszokat! A ferjemmel beszelgettunk errol nemreg, es o azt mondja ugyanannyira szeret mint akkor, de mivel mindennap eggyutt vagyunk ezert marnem siet egybol hozzam a munkabol stb... Meg is ertem hogy mar nem uj dolog, de megis en mostanaban vmi megmagyarazhatatlant erzek, megint ugy mint akkor. Ezt az erzest hogy tudom magamban csillapitani, hogy ne vegye eroszakoskodasnak a folytonos kozeledesem?
2014. nov. 14. 20:15
 7/13 A kérdező kommentje:
pl : a 4 eves lanyunk honapok ota megint koztunk alszik, es olyan rossz erzes nap mint nap ugy lefekudni hogy o az agy tulso oldalan van. Van mikor napokig megcsak a kezet sem tudom megfogni, pedig regebben mindig ugy aludtunk el hogy egymashoz bujtunk.
2014. nov. 14. 20:27
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Másfajta pezsgést kell kitalálni. Mindig alkalmazkodni kell a változó helyzethez.
2014. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

7: Én nem vagyok a gyerekkel való alvás híve, pl. ezért sem.

Ne fogd vissza magad, nem hiszem, hogy a férjed erőszakosságnak venné a kedveskedésed. Biztosan örülne neki.

2014. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Az a bizsergés ami az elején van, az gyorsan elmúlik..és ugyanúgy nem lehet visszahozni... Ez nem jelenti azt, hogy nem lehet izgalmas egy házasság...de az biztos, hogy olyan sosem lesz már, mint egy friss kapcsolat.
2014. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!