Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van rá megoldás, hogy változzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá megoldás, hogy változzon: A nejem állandóan fáradt, lobbanékony velem és a gyerekkel is meg úgy általában? Folyt. Lenn.

Figyelt kérdés
Pár éve vagyunk házasok, előtte is nehezen oldódott, könnyen megsértődött, de mióta van családunk és dolgozik azóta alig lehet hozzá szólni, mert mindjárt lobban,aztán nagyon nehezen nyugszik le. A humorra nem vevő, ha a gyereknek már ismételni kell valamit, teljesen kész van, minden idegesíti. Nem azt a választ várom, hogy váljak el, vigyem orvoshoz, hanem olyat, ami otthon is megoldható. Normális, emberi megoldásra várok tippet, ötletet! Szeretném, ha Ő is olyan barátságos, türelmesebb és jobban ki mutatná a szeretetét felénk!!!!

2015. jan. 14. 18:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha megteheti küldd el egy hétre pihenni, valami nyugodt,kiegyensulyozott helyre .Az,hogy egyedül vagy veletek, meg kell tõle kérdezned.Beszéltesd, hogy mi az,ami bántja, talán elégedetlen valamivel az életében.
2015. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Javasold neki, hogy szedjen magnéziumot.
2015. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ülj le vele beszélgetni, biztos van valami, amivel nem elégedett. Ha túlterheltség lehet az oka, akkor menjetek el pihenni kettesben egy hétvégére, hátha ott feltöltődik kicsit és jobban bírja a hétköznapokat. Kényeztesd kicsit. Hagyd időnként pihenni. Pl: te kelj fel reggel a gyerekhez ő meg had aludjon, vagy csak lustálkodjon még egy kicsit. Stb.. Szóval vegyél le némi terhet a válláról, talán attól ilyen, hogy rá hárul minden, és itt nem feltétlen fizikai értelemben vett dolgokat érteket.
2015. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy elég sok mindent leveszek a válláról. Fürdetem a kicsit, etetem, játszani viszem, hétvégén soha nem kell főznie, mosogatok, felmosok, porszívozok. A főzésen és a vasálon kívül szinte mindent én csinálok. De egyetlen szó miatt is képen robbanni, nem csak velem, de a gyerekkel is. A fentiek szerint úgy érzem tud eleget pihenni, mert a gyerekhez is én kelek fel, a kicsit is úgy leteremti, hogy nem jutunk szóhoz! Akkor mi lehet az oka, hogyan tudnám elérni, hogy változzon legalább egy kicsit!!!
2015. jan. 14. 19:00
 5/20 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a kérdést. Lehet, hogy nem kommunikáltad felé megfelelően, mennyire zavar titeket a viselkedése, de a választ csak ő tudja rá. Milliónyi dolog lehet, maximum mi csak tippelgethetünk.
2015. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
pár orgazmus engem mindig lenyugtat
2015. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Itt meg az a baj,hogy szinte te csinálsz mindent.

Igy már teljesen más, talán igazából nem is szeret benneteket.Itt meg kell forditani a helyzetet, ha el tudsz menni a gyerekkel valahova, akkor menjetek együtt el.A feleség hadd maradjon otthon,hogy hiányozzatok neki.

2015. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha tényleg mindent te csinálsz helyette, akkor elég érdekes. Nekem is ilyen a természetem, ha kimerültnek érzem magam. Haragszom az egész világra, de ilyenkor megnyugtat, ha pár napra elvonulhatok egymagamban, vagy a barátnőmmel valahova kikapcsolódni, lábat lógatni, csak bambulni magam elé és semmit sem csinálni. Kicsit feltöltődni.

Lehet, hogy kettőtöknek sem ártana kicsit többet foglalkozni a kapcsolatotokkal, esetleg egyik este beszélgessetek arról, hogy miért ilyen mostanában. Mi tenné jobbá a hangulatát!?

2015. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Egy tipp: pajzsmirigy-túlműködés okozhat hasonló tüneteket (is).

Egyébként meg le kellene ülnöd vele és megbeszélni, hogy ő tudja-e, mitől ilyen (akkor mondja el), esetleg ő sem tudja (akkor pedig nem ártana egy kivizsgálás). Nyugodtan, ne támadóan mondd el neki, hogy ez így nem állapot, szeretnéd ha változnának a dolgok, és kérdezd meg, hogyan tudnál te ebben segíteni.

2015. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Bocs, de én munkahelyi dolgokra gyanakszom.

Vagy ott piszkálják, és otthon vezeti le a szerettein a dühét,

avagy "udvarlója" van.


(A helyedben utána néznék, mert magától nem fog megoldódni a dolog.)

2015. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!