Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házaspárok mennyiből éltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok mennyiből éltek havi szinten?

Figyelt kérdés

Mióta dolgoztok?

Mennyi idősek vagytok?

Szoktatok az anyagiakon stresszelni,agyalni esetleg?


2015. febr. 11. 16:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
én arra is kíváncsi vagyok mit dolgoztok, akik 400 e v afelett keresnek? mi 33 és 32 évesek vagyunk, és 250 e kettőnk bevétele, 8 ill 10 éve dolgozunk. én nem agyalok, párom igen, mert neki van hitele. kicsivel azért többet szeretnénk keresni.
2015. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

350 000 ft a kettőnk bevétele.

Ebből 160-180 000 ft megtakarításba megy (nyugdíj, lakás, stb)

Én 2 éve, ő 3.

26 éves vagyok ő 27.

Stresszelni nem igazán, gondolkodni igen, hogy mik a terveink és ahhoz mennyi anyagi fedezet szükséges.

2015. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Negyedik vagyok. Feleségem állami alkalmazottként keres 250 ezer körül, míg én a privát szférában felsővezetőként kapok 600 körül. Nyilván nem pontosan írom le, és ezek nettó értékek.
2015. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%

27 éves vagyok, 3 éve dolgozom a közigazgatásban, nem kapok valami sokat, mert pótlékokkal, ruhapénzzel, cafetériával keresek kb nettó 150.000 ft-ot....


A párom, 29 éves, 8 éve mérnök végzettséggel dolgozik egy nagy multinál értékesítőként (elektronika), a havi fix fizetése nettó 350.000 Ft, de negyedévente a teljesítménytől függően, megkap még pluszba 1 havi fizut. Év végén is kapnak bónuszt, akár teljes évi fizetés még pluszba, de átlagban még fél évi fizetés. Így kb nettó 600.000 ft.

Ketten együtt 750.000 körül keresünk, a lakásunk már megvan, szerencsére nincs hitelünk. Saját autónk nincs, a párom céges autóját használjuk.

Szerencsére nem kell aggódnunk az anyagiak miatt, de nem szórjuk a pénzt, családi házat szeretnénk.

2015. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
69%

24 évesek vagyunk, én 93e-et, férjem 250-350e közt keres, most vettünk lakást (fundamenta+hitel 5 évre), van hitelmentes autónk, most vásároltunk be a lakásba, szóval kicsit lecsappant a tartalékunk, most spórolni fogunk, ha megvesszük ami még kell (kb 350e körül), akkor keményen meghúzzuk a szíjat, hogy legyen legalább 1M félretéve. Sajnos én nagyobb fizura nem számíthatok (közalkalmazott vagyok - NEM!!!közmunkás ), botrányos, hogy ilyen keveset keresek, mikor emberekkel kell dolgozzak... szociális munkás vagyok egyébként, férjem fogtechnikus. Én most kezdtem ezen a munkahelyemen, diploma után 2 évig melóztam 68ért, szintén szocmunkásként, most meg egy másik helyen - nem volt szünet a két munkahely közt. Férjem 2,5 éve van a fogtechnikán, ő is rögtön suli után ott kezdett.

Most stresszelek kicsit, mert be kellett rendezni a lakást, sok pénz elment, egy kis panelkonyhabútor is 200-250e ft... ez kicsit stresszel most...

2015. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

28,31

8 éve dolgozom,igaz közben szültem és 3 évig itthon voltam.Párom 230-at keres,én jelenleg munkát keresek.Csp még hozzájön.Megvagyunk belőle,de jó lenne most már ha nekem is lenne állásom.

2015. febr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok,a férjem Ausztriában dolgozik ezért keres ennyit,és mivel határmentén lakunk mindennap hazajár szerencsére.
2015. febr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
59%
Havi 2,5 millió forint a bevételünk. Én 1,5 milliót, a férjem pedig 1 milliót keres. De Svédországban! 30/nő 32/F
2015. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok, vőlegényem 33.

Havi 250 ezer a bevételünk összesen, de van az évben 6 hét amikor a páromnak rengeteget kell túlóráznia, ilyenkor plusz 150 ezerrel számolhatunk abban a hónapban. (Általában azt rögtön félre is tesszük.)

Van saját lakás, autó ami hitelmentes, és egy kutyánk is. Nem szűkölködünk, nem szoktuk nagyon megnézni, hogy melyek az akciós termékek stb. Tudunk is félrerakni havi 40-50 ezret,de általában becsúszik egy-egy váratlan kiadás. Eléldegélünk, de azért jobb lenne ha legalább havi 300 ezer meglenne 1 hónapban.


Én 3 éve dolgozom, vőlegényem 12.

2015. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Havi kb. 1 millió.

Férjem mérnök - 15 év munkaidő, én asszisztencia - 15 év munkaidő.

Van autónk, házunk, gyerekünk. Nem agyalunk, nem stresszelünk, ennyiből hülyén nézne ki.

2015. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!