Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házaspárok! Nálatok mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok! Nálatok mennyi idő után alakult át a szerelem szeretetté? Hány éve vagytok együtt és mennyi idősek vagytok?

Figyelt kérdés

Mi idén leszünk 6 éve együtt és fél éve házasként.

Jó pár ismerős,barát meglepődik azon,hogy mi még most is mennyire szerelmesek vagyunk egymásba,mert Ők nem igazán hisznek ebben és azt gondolják,hogy maximum 2 év és elmúlik a rózsaszín köd. Lehet,hogy náluk ez van,de nálunk nem. Nálunk még most is tökéletes a szex,sőt időről időre csak még jobb és egyáltalán nem érezzük azt,hogy meguntuk egymást. Szerintem ez a normális. Még annyi,hogy nálunk a szeretet is megvan a szerelem mellett,de még mindig azt érzem,hogy őrülten szerelmes vagyok belé,mint egy tini,pedig már abból kinőttünk.

:-)


26/N és 27/F


Nálatok ez hogy van?



2015. febr. 4. 10:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Mi 5 eve vagyunk hazasok es a ferjem a mai napig szerelmes belem, viszont nalam ez az erzes pont egy eve mult el:-)))
2015. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk 26 éve tart, és egyelöre semmi jele annak, hogy csökkenni akarna.

Legalább is erre mutat, hogy nem tudonk elmenni egymás mellett símogatás, csók nélkül, és ha átkaroljuk egymást, akkor már egyböl kívanjuk is egymást (mégha a legtöbször nincs is lehetöség továbbmenni ezen a téren)


58N/59F

2015. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Mi 8 éve vagyunk együtt, és 2 gyerekünk is van már. 34 évesek vagyunk.

De nálunk is szerelem van még mindig.

Nálunk most egy betegség miatt hónapokra kiesett a sex, de ahogy jobban vagyok bepotolunk lassan mindent.

A férjem még mindig képes a seggemre csapni és szerelmesen a fülembe súgni, hogy mennyire kíván és oda van értem.

Még mindig tudunk szerelmesen csókolozni.

Szerintem akik igazán szeretik az elején egymást, rajonganak a másikért, azok késöbb is így lesznek.


Nekem ö már a második házasságom, az elsönél ha bele gondolok soha nem volt igazi tüz, ezért tudott kiégni.

2015. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jó ezt így olvasni,hogy még vannak ilyenek. :-) Remélem a miénk is ilyen lesz,erre törekszünk. :-)
2015. febr. 4. 10:17
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Én már húsz ėve szerelmes vagyok.Igaz,nem ugyan az az intenzitás,de nem testvérként nėzek a palimra.A titok a nagy ő+ némi szerencse.
2015. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Mi is pont ennyi ideje élünk együtt a férjemmel, bár házasok ebből 5 és fél éve vagyunk.

Pont emiatt pontoztak le a minap piszkosul, de azért leírom: még mi is szerelmesek vagyunk egymásba. Bár ezt én nem nevezném rózsaszín ködnek, mert nekem a rózsaszín köd inkább a vak szerelmet jelenti, mikor se látunk, se hallunk.

Mi tisztában vagyunk egymás hibáival és ezzel együtt szeretjük egymást.

36/N, 36/F

2015. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Hát akkor én kivétel leszek, mert én nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e még a férjembe. Imádom, szeretem, nem kell más, rá gondolok szinte mindig és mindig hívom, ha hiányzik, de nincs már a "pillangó" a gyomromban, nincs rózsaszín köd. Nem tudom, mikor múlt el, mi 7,5 éve vagyunk együtt. Ő az igazi férfi számomra, imádom az egész lényét, de azt gondolom, inkább már szeretem, de azt örökké. Ami nem is gondolom, hogy baj lenne, ha tartós és őszinte. Én nem vagyok az a nagyon érzelgős, bár néha én is nagyon "fellángolok" :) Ő jobban szeret szerintem, el is mondja, de mondtam neki, hogy abszolút nincs semmi baj, ha ő is úgy érezne, mint én. Nem sértődnék meg. :)
2015. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Tudom, nem oszt, nem szoroz az életben én sem ezzel mérek semmit, de már vagy 3 éve vagyok ezen az oldalon és ahányszor valaki azt írja, hogy több év után is szerelmes a férjébe/feleségébe, azt itt szégyenletsen lepontozzák. Azért picit most már kíváncsi lennék, ezek miért nem hasznos válaszok?
2015. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Kései Sirató ***** válasza:
76%
A lepontozók rosszindulatú szinglik :)
2015. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem rosszindulatból szokás e kérdés kapcsán lepontozni, hanem mert aki nem az igazival él, az nem tudja elképzelni, hogy másfél-két év alatt ne múljon el a szerelem.

Valahol igazuk is van, hiszen nem élhetünk örökké a kezdeti eufórikus (és valljuk be, életveszélyes) állapotban. Az oxitocin lebomlik, és a szerelem átalakul. Nálunk imádattá, míg kevésbé szerencsés embertársainknál sima szeretetté. (Vagy még azzá se.)

2015. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!