Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más pároknak is volt ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pároknak is volt ilyen időszaka?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eléggé háttérbe szorult a szex mostanában. Kimerültek vagyunk, dolgozunk, óvodás gyerekünk van, segitség nincs. Esténként csak bezuhanunk az ágyba. Kb. havi 1-2 alkalom van csak. Ez majd változni fog? Másnál hogy volt?
2015. febr. 11. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Szerintem ez hosszútávon bajokhoz vezethet...
2015. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Persze,nálunk is már többször volt ilyen.

Igazából főleg az én részemről a munkahelyi stressz miatt,de volt olyan is,hogy mind a ketten olyan semmilyen passzban voltunk. Szerintem ne aggódjatok ezen,változni fog,csak most kimerültek,fáradtak vagytok. Ez teljesen érthető.

2015. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
11 éve vagyunk együtt, 30-as éveink elején járunk. Sokszor feszültek is vagyunk, mert soha nem tudunk pihenni, de szeretjük egymást. A gyerekvállalás előtt nem volt semmi gond. Csak mióta teljesen kifogytunk az energiából. Már próbálunk változtatni az "életünkön", csak nem könnyű.
2015. febr. 11. 17:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen, jó pár hónapig.Még ha meg is beszéltük, hogy este szex lesz, mire a fejünk a párnára zuhant, már aludtunk is. Aztán elkezdtünk elég sokat veszekedni, és megbeszéltük, hogy nem élhetünk lakótársakként.Ha fáradtak vagyunk, ha nem, szexelünk, és kész.Jó móka volt, azóta semmi probléma.

Szerintem beszéljetek őszintén erről, mert ha nem bajok lesznek.

2015. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen nálunk is. Elmúlik, ha akarjátok és szeretitek egymást. Azt tanácsolom, bármilyen pici erotikus dolog tegyetek egymás felé, - az se baj, ha közben a másik elalszik. Komolyan, csak jelezni, hogy szeretnénk!
2015. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ovis nem alszik délután? Szombat meg vasárnap délután alvásidőben is összebújhatnátok.

Esetleg hívjatok néha ovis pajtásokat játszani hozzátok, aztán majd biztos visszahívják a ti gyereketeket is játszani magukhoz, és akkor lehet pár nyugodt órátok.

2015. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont ez van,már vagy 4 hónapja.Sajnos a férjemnek a merevedési gondjai is vannak.Ő a munkahelyi streszre,fáradtságra hivatkozik,aminek van is alapja mert voltak leépítések a munkahelyén,év vége előtt amiatt parázott,hogy nehogy őt is elküldjék,most meg ugye az a gond,hogy jóval több lett a munka...


Máskor is volt már ilyen,és helyreállt a dolog magától,remélem megint így lesz,de mivel ez a leghosszabb ilyen időszak bevallom kicsit kezdek aggódni.Ráadásul igencsak rosszul esik gyakori elutasítás..."Ne haragudj kicsim most ne,fáradt vagyok,majd holnap"...Csaképp a holnap sose jön el.Vagy ha igen,akkor is kudarcba fullad egyre gyakrabban a dolog.Az elmúlt 4 hónap alatt 3 normálisnak mondható szex volt.Félek,hogy esetleg beleragadunk ebbe a dologba,és előbb-utóbb elhidegülünk egymástól.

Sajons egyre inkább hárítja a témát,ha próbálom felhozni(nem heti szinten,eddig pár alkalommal próbáltam megbeszélni),hogy ok,hogy munka meg minden(én is melózom),de ez örökké így nem maradhat,ha pár hónapon belül nincs változás szakemberhez kéne fordulni.Szerinte ez hülyeség,majd rendbejön...Hát úgy legyen,bár ha ő tartósan a szönyleg alá akarja seperni a dologt,nemigen tudom,hogy hogyan...


Én 31 éves vagyok ő 38, 6 éve vagyunk együtt,4 éve házasok.

2015. febr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-ez baj. Az is merevedési gondjai vannak, de főleg az, hogy nem akar tudomást venni arról, hogy nincs ez így rendjén.

Csak mondom bánatomban, hogy nekem egy hasüregi érszűkületet találtak, ahonnan megy az artéria a lábakba... meg hát közé is.

Szóval a férjednek se kéne ezt elhárítani, mert lehet ám komoly oka is ennek.

2015. febr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jozyik válasza:
27 éves férfiként én hasonló gondokkal küzdők 9-hónapja született második gyerek után az intimitás teljesen hátérbe szorult. A gyermek kel töltött éjszakázás folyamotos törödés, gondoskodás plusz a másik kicsi és a munkával járo stressz ezen dolgok és még jó pár minden eléggé, betett a házas életnek ez nekem férfi ként rendkívül frusztrálo. A nemi élet számomra mindig is nagyon fontos volt egy kapcsolatban alapvetőnek tartom kapocsnak melynek hiánya számra legalábis nagyon nehezen elviselhető remélem hamarosan túl esünk ezen és visza tér minden a normális kerékvágásba mielöt még távolab kerünk egymástol. Mert ilyen ritka együttlét során számra, a minőség sem olyan amilyet elvárnék magamtól
2015. febr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt, bár nálunk egészségügyi okai is vannak/voltak, én vagyok a nő. Volt olyan, hogy 2-3 hónapig sem lehetett, ez azt eredményezte, hogy én teljesen hozzászoktam ehhez, és nem is kívántam a végén, többet jelentett, ha alhatok. És a mai napig fennáll, de szerencsére most azért többet tudunk együtt lenni, bár az egészségügyi probléma most is fennáll, de jobb a helyzet, mint mondjuk egy éve, így azért havonta 4-5-ször együtt tudunk lenni, ami jó az eddigiekhez képest. De ha úgy van, akkor hetente 2-3szor is. Ennek viszont az lett az eredménye, hogy mivel nem tudom, hogy meddig "lehet alkalmas", így amint lehet, szexeljünk gyorsan elvet követtük, és így már nem volt annyira izgalmas a szex, hiszen nem vágyból történt, hanem azért, mert most volt rá lehetőség. De javulni látszik a helyzet :) és még gyerekünk sincs. Szerintem ez minden pár életében előfordul. :)
2015. febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!