Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon elvetemült vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elvetemült vagyok? Többi lejjebb

Figyelt kérdés

Házasságban élek, de azt hiszem kész vagyok egy házasságon kívüli kapcsolatra.

Tudom, azt gondolják sokan, ez nagyon elvetemült ötlet, de biztos vagyok benne, hogy más is érez így.

Férfi vagyok, várnék pár értelmes hozzászólást, akár hasonló helyzetben lévő nőtől.


2015. febr. 13. 22:36
1 2 3
 1/27 piriiiii ***** válasza:
87%

Kész vagy egy házasságon kívüli kapcsolatra?

Tehát azt várod itt, hogy helyeseljük feleséged megcsalását?

Válj el!

2015. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Mi az ami hiányzik az életedbõl, a feleségedbõl?Igen elvetemült vagy, ha megteszed.Ugyis meg fogod bánni, mert a feleségednek bánatot fogsz okozni,HACSAK neki is nincsenek ilyen gondolatai.Ahhoz mit szólnál?
2015. febr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha így érzel miért mentél bele a házasságba?
2015. febr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
21%
Nem elvetemült, sokan csináljuk így. Évek múlva otthon nem olyan a szex, lehet álszenteskedni, de akkor is így van. Ja, nő vagyok.
2015. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
22%

Igen, elvetemült vagy, de nem tudnám megmondani mennyire.

Hasonló helyzetben vagyok én is, de még nem találtam olyat, akiben elégé megbízom, hogy diszkrét lenne.

N

2015. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
85%
Mondjuk akkor képzeld magad a feleséged helyzetébe és próbálj úgy döntést hozni. Szerintem te már nem szereted őt vagy nem tudom, de egy normális ember nem csinálna ilyet
2015. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
2015. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem elvetemültség,csak egy döntés aminek majd vállalnod kell a következményeit!


Amúgy légy oly kedves közöd ezt az asszonykáddal is és majd írd meg,hogy mit szólt!:)

2015. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Az előzőnek: Eddig még csak az asszonykám közölt ilyesmit velem. Régebben volt, azóta rendbe jöttünk, de most itt tartok...
2015. febr. 13. 23:08
 10/27 A kérdező kommentje:

Egy nőnek valószínüleg annyiban egyszerűbb, hogy ha csinos, biztosan közelednek felé időnként, amit neki "csak" el kell fogadnia, ha megérett az elhatározás.


A férfinak pedig lépéseket kell tennie, ami nyilván súlyosbító tényező az élet bíróságán..

2015. febr. 13. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!