Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ruhaválasztás a vőlegénnyel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ruhaválasztás a vőlegénnyel? Szerintetek is elvetemült ötlet?

Figyelt kérdés

A menyasszonyi ruhát párommal fogom kiválasztani. Ő ismer,ő meg meri mondani hogy mi áll jól és mi nem,és neki kell tetszenem.

Barátnőm nincs nagyon,női rokonok meg nem őszinték.

Akinek mondtam (kérdezték),az sápítozik,hogy de a babona,meg nem szabad látnia esküvő előtt.

(hogy a farancba ne látna,mikor otthon ő fog felöltöztetni és együtt megyünk a helyszinre??)


Páromnak nincs ellenére,sima ruhát is szeret velem vásárolgatni,lelkesebb mint én sokszor.


2013. febr. 12. 09:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a babonával törődni. Tulajdonképpen csak annyi értelme van annak, hogy a vőlegény ne lássa előtte a menyasszonyt, hogy meglepetés legyen neki.
2013. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Mivel otthon fog lógni a ruha,illetve ő fog segiteni felöltözni majd együtt megyünk a helyszinre,igy nem meglepi.Akkor már legyen olyan ami neki is tetszik (van véleménye,nem átlag pasi ilyen szempontból)
2013. febr. 12. 09:38
 3/32 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én is a férjemmel voltam annak idején ruhát választani. Nem tudom, a babona mennyi ideig hatásos, mi 25 éve együtt vagyunk:)
2013. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csináljátok, ahogy nektek jólesik, a ti esküvőtök.
2013. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyétek meg együtt,nem azon múlik a boldogság.
2013. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
47%

Hát, ha máshogy nem tudod megoldani, akkor nem mindegy milyen ötlet?


Mi is mindent együtt választunk ki, de ezt meglepetésnek akartam. Ki tudtam választani nélküle, szalonban is lehet olyat találni, ahol normális eladó van, és nem csak rád akarja sózni bármelyiket, vagy a legdrágábbat. A női rokonok meg miért ne lennének őszinték? Na mindegy, én nélküle is ki tudtam választani, tök egyedül is lehet, úgyis kb. mindegy milyet választasz tetszeni fogsz neki.


Mivel neki öltözök ki elsősorban nem a rokonságnak én pont azért nem akartam, hogy ő is részt vegyen benne, hogy lássa, meg adja rám az alsó szoknyát, fűzze a hátulját stb. Úgy nem olyan érdekes, mint mikor csak egyben látja.

2013. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
73%

Húgom mostanában rendelte a menyasszonyi ruháját, 180 cm-es csinos fiatal nő, barátnői hozzá képest kicsik és külsőre jelentéktelenek. Gyakorlatilag módszeresen minden szép ruháról le akarták beszélni, helyette vacakokat ajánlottak, és arra akarták rábeszélni hogy rövid sarkú cipője legyen (pedig vőlegénye 195 cm).


A ruhapróbákról képek készültek, tesóm mondta hogy melyik ruhák azok amiket ő választott próbára, és melyek azok melyeket barátnői ajánlottak neki.


Egy idő után neki is feltűnt ez, anyummal kezdett el ruhákat nézni, volt olyan ruhaszalon ahol mondták is neki, hogy bizony a barátnőket nem jó ruhapróbára vinni.


Vőlegényt akkor érdemes elvinni ruhapróbára, ha már sikerült kiválasztani pár ruhát, és csak azok közt kell dönteni. Tesóm pl. kb. 10 alkalommal elment ruhát nézni, alkalmanként több helyen is, egy alkalom 3-6 óra között volt. Ehhez férfinak nincs türelme.

2013. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Tudnék nélküle is,akad ajánlkozó is,hogy ő jönne velem,de nekem vele van kedvem kiválasztani,és ő sem szeretni kimaradni ebből.

Otthon is lenne aki feljön és segit vagy én nem otthon öltözök,de abból nem kértem,kettesben szeretnénk tölteni az esküvő előtti pár órát.(hajam kiengedve lesz,én meg tudom csinálni,minimálsminket detto mielőtt valaki kérdezi)

2013. febr. 12. 10:19
 9/32 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy sok idő,de nem akarok ezer ruhát felpróbálni,nekem sincs türelmem hozzá :) Páromnak több van,sima ruhákra is elég ránéznie,és látja hogy jól állna-e vagy felpróbálni sem érdemes.
2013. febr. 12. 10:21
 10/32 anonim ***** válasza:
58%
Ezt majd el fogják neked mondani a szalonban de nyitottnak kell lenni, sokszor az a nyertes, ami a vállfán semmit sem mutat, és eszetekbe sem jutna megnézni. Szerintem ebben férfira sem jó hallgatni.
2013. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!