Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon elvetemült vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elvetemült vagyok? Többi lejjebb

Figyelt kérdés

Házasságban élek, de azt hiszem kész vagyok egy házasságon kívüli kapcsolatra.

Tudom, azt gondolják sokan, ez nagyon elvetemült ötlet, de biztos vagyok benne, hogy más is érez így.

Férfi vagyok, várnék pár értelmes hozzászólást, akár hasonló helyzetben lévő nőtől.


2015. febr. 13. 22:36
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
5-ös, nincs kedved ismerkedni? :)
2015. febr. 13. 23:33
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

Ha a szex is jó az asszonnyal, akkor először beszélni kellene vele. Ha ez nem sikerül akkor kell félrelépni.

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a nőknek sokkal könnyebb dolguk van. És ritkábban is buknak le, pedig többször lépnek félre.

2015. febr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

Honnan írsz és hány éves vagy?

#5-vagyok

2015. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Írnál privatban?
2015. febr. 13. 23:45
 15/27 anonim ***** válasza:
81%

Ez igazi ferfias hozzaalas a dolgokhoz, inkabb felrekursz minth. az asszonnyal lerendezned a dolgaidat pedig csak annyit kellene mondanod neki szepen nyugodtan hogy, figyelj ide aranyom nagyon szeretlek de igy erzem hogy a kapcsolatunk erre es erre halad, ez nem tetszik az nem tetszik, ez tetszik az tetszik, milyen megoldast tudnal felajanlani hogyan valtoztathatnank stb megkerdezned hogy ő hogyan latja a kapcsolatotokat es valahogy eldontenetek, de ily kegyetlenul hatbadofni gratulalok igazi macso vagy szemkoztkopni keves az ilyem tokos csavokat

Arra van pucukad hogy felrekefelj de arra nincs hogy megbeszeld az asszonnyal a dolgokat

Persze ha beteg vagy akkor ki viseli a gondodat? Ki foz rad ? Ki mossa ki a szaros gatyaidat?

Ha mar felre akarsz kefelni tiszteld meg annyivalal hogy elvalsz es utana teszed

F

2015. febr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
26%
Írj te légyszi.
2015. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem elvetemult vagy, hanem gerictelen.
2015. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
40%

#15 Én próbáltam beszélni az asszonnyal. Éveken át próbálkoztam vele. Semmi sem segített, le sem ... amit mondtam neki. Egyik fülén be, másikon ki. Pedig mondtam neki azt is, ha ennyire elhanyagol, akkor más nőnél fogok kikötni.

Amikor rájött, hogy van más is, akkor kezdett volna változtatni, de akkor meg már minek???

2015. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg ennyire h*lye mazochista a magyar?

Vazze, dobd ki az asszonyt, válj el, oszt csapathatod utána, ahogy akarod. Most kajak jobb egy pocsék házasságban titkolózni, meg hazudozni, mint elválni és azt csinálni, amit akarsz?

2015. febr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%

oké.. de akkor minek az asszony? miért nem válsz el?


mert ez így korrekt


nincs azzal baj, ha mással akarsz kapcsolatot..sajnos van ilyen..


azzal van baj, hogy át akarsz gázolni a feleségeden

2015. febr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!