Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban, ha a férfi hárítja a szexet, fáradság meg egyéb indokkal, mert másba lett szerelmes, mennyi ideig lehet hárítani, anélkül, hogy a feleség gyanut fogna?

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Semeddig. A feleség az első pillanattól fogva érezni fogja, hogy valami nincs rendben, még akkor is, ha nem teszi szóvá.
2015. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk 2 ilyen alkalom egymás után, és én tuti biztos lennék benne, hogy valami gáz van.
2015. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Kb. a második alkalommal leülnék vele megbeszélni, hogy mi az oka a problémának.
2015. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
23%
Ameddig ügyes vagy es figyelmes, de néha dugd meg mert másképp nagyon gyanút fog.!
2015. febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Kell ezt csinálni?


Mármint hazudozni és csalni? Merthogy ha ez csak valami fellángolás, vagy hirtelen rád törő vágy a változatosságra, akkor ezt szépen el lehet könyvelni, és folytatni a kapcsolatot.


Ha komolyan szerelmes vagy, akkor meg tisztább ügy elválni szép csendben, és új életet kezdeni, megadva a feleségednek is a lehetőséget ugyanerre.

2015. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ezt egy nőnél semeddig se lehet. Főleg, mert a legtöbb nő egyből megérzi, hogyha baj van. Plusz a hazugságokat is.
2015. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Én ezt max 1x tudnám elfogadni, és leültetném megbeszélni, mi a probléma. De mi értelme hazudozni, nem lehet megbeszélni?
2015. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Bence_ ***** válasza:
100%

Szerintem ahogy tudatosult a fejedben a szerelem abban a pillanatban rajta lesz a fejeden.

Ahogy haza ér a másik már akkor látszik, hogy valami van.

Tiszteld meg a másikat avval, hogy elmondod neki az érzésedet.

2015. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem vok másba szerelmes, mégis hárítom a szexet. :P
2015. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes fordítva feltenned a kérdést magadnak:


Tegyük fel, hogy a feleséged viselkedése változna meg ugyanígy, látszólag ok nélkül, és ő hárítaná a szexet hasonló okokra hivatkozva.


Te mennyi idő után kezdenél gyanakodni arra, hogy van egy másik férfi a képben, másba szerelmes, ezért kerüli veled az intimitást?

2015. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!