Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan küzdhető le ha házaskén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhető le ha házasként szerelmes leszel másba?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%

Baromi egyszerűen: hatalmas önuralommal.

Igazából nem tudom, kérdező mit vársz, történeteket kinek hogy végződött, vagy megerősítést, esetleg engedélyt a lelkiismereted könnyítése céljából?

A döntés a tied, csak te hozhatod meg, vannak körülmények amikor ésszerű/jogos a lépés (nem megcsalás, hanem normálisan lezárni az egyiket mielőtt jönne a másik) de alaphelyzetben szerintem felesleges kockára tenni egy házasságot.

2014. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szerintem a kérdésem világosan mutatja a célomat ("leküzdés").A többi dolgot már te vetíted bele.

Tök egyszerű:-) haha, biztosan nem éltél át ilyet mert akkor tudnád hogy nehéz helyzet..

2014. szept. 17. 17:54
 3/15 anonim ***** válasza:

ezen már én is gondolkodtam.azért lényeges mennyire vagytok lazák.mert valakinek a sex belefér 3 asba is.ha hosszabb távú ismeretségről van szó akkor tudnod kell a választ viszont.házasságba nem külső miatt megy bele az ember,hanem mert

fontosak egymásnak.jól érzik együtt magukat.ezt az érzést nem hiszem tudja bárki más pótolni,ha igen akkor lehet a házasság sem komoly.ha szarul is hangzik.

2014. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom milyen, és de nagyon egyszerű, csak megtenni nehéz az ilyen problémák megoldásai kézenfekvőek, csak a végrehajtásukba akar néhány ember belerokkani...
2014. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3-as: úgy érted hogy nem a szex miatt érdeklődik? Hanem mert mélyebben érdeklődik? Nem értettelek pontosan bocs.
2014. szept. 17. 20:09
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja és én nem akarok 3-as szexet!
2014. szept. 17. 20:10
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Mivel a házastársamat tényleg szeretem, és nem csak egy fellángolás miatt házasodtam, ezért nem leszek másba szerelmes.
2014. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
elmúlik előbb-utóbb. és marad a biztos-a házastársal való kapcsi. biztosat bizonytalanra sose cserélném le.
2014. szept. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó én is ebben bízok! Köszi
2014. szept. 18. 08:22
 10/15 anonim ***** válasza:

3 as vok.

aha azt nem írtad miért vagy szerelmes az új csajba.hát egy ember életében sok minden változhat,akár házasság közbe is.nem akarlak házasságból kibeszélni vagy mi.na de igen azt kéne tudni,mi az amit jelent neked mostani házasságod és miért vagy szerelmes újba.az igaz általában nem tolerálják az emberek a félrelépéseket.nem azért hogy negatív legyek,de én még nem láttam hosszú távú

boldog házasságot.ez régebben divat volt sok szenvedéssel.mára simán ott hagyják egymást az emberek,ha találnak egy jobbat.minden ember más.

nekem hosszú távon csak olyan társam lehetne aki szellemileg is érett.akárhova nézek

mindenkit csak a sex érdekel.hát ahhoz nem kell házasság és akár több partnerrel is meg lehet oldani.szerintem nagy baj hogy sokan erre építenek egy egész életet.

valószínűnek tartom a nehéz kapcsolat teremtés miatt.idősebb korban egyre nehezebb, főleg csajoknál van gyerek miatt para.tudom nem minden mondatom kapcsolódik a kérdésedhez.én a magam részéről lemondtam az elfogadott család/gazdasági modellről.undorítónak tartom miközben egymás szemébe vigyorognak emberek,ott csalják meg egymást ahol tudják,főleg nők.mert egy jó testre mindkét nem bukhat.nők viszont pénz miatt is gyakrabban léphetnek félre.na mindegy ez az egész társadalom beteg úgy ahogy van.a családmodell csak egy kis része.ha életünk erre is épül,vannak sokkal fontosabb dolgok ettől.

2014. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!