Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor ünnepelitek az évforduló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ünnepelitek az évfordulótokat?

Figyelt kérdés

Vagy ha esetleg nem is ünneplitek, melyik dátum az, ami fontosabb?

Amikor összejöttetek vagy az esküvő dátuma?

Pár év múlva biztos meglesz az esküvőnk, és pont emiatt a dilemma miatt arra gondoltunk, milyen szép lenne, ha az esküvőnk ugyanazon a napon lenne, amikor összejöttünk.



2015. febr. 18. 13:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mi május 25-én jöttünk össze, és május 17-én van a házassági évfordulónk. A 2 dátum között szoktunk ünnepelni, mikor-hogy érünk rá.
2015. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Mi megünnepeljük mindkettőt...:D Egyel több indok arra, hogy egy kicsit lepasszoljuk a gyerkőcöket és kicsit kirúgjunk a hámból...:)
2015. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hasonlóképp mint az előző válaszadónál, 3 nap különbség van csak a két dátum között, mi az esküvőét tartjuk (ráadásul az munkaszüneti nap :) ).
2015. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan azon a napon van, így nem nehéz megünnepelni. De minden évben elmondjuk, hogy egyébként boldog x. évfordulót is :D Tehát elsősorban azt mondjuk, hogy 3. házassági évfordulónk lesz, de egyébként 8 éve vagyunk együtt.
2015. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Mindig azt gondoltam, hogy ha majd összeházasodok a leendő férjemmel, akkor minden további nélkül az lesz az ünnepelt évforduló.. (Ezt még az exeimnél gondoltam.)


Aztán megismertem a páromat és őszintén szólva nem tudnék erre a kérdésre válaszolni.. Pont annyira fontosnak érzem ezt a dátumot, mint a majdani házassági évfordulónkat. :)

Egy egész jó kompromisszumos megoldásnak azt tudnám mondani, hogy az évfordulót azt valami aprósággal ünnepeljük (1 szál rózsa, 1 üveg ital, stb..), a házassági évfordulón pedig vacsora, vagy hétvégi kiruccanás, vagy épp amit kitalálnánk.


A lényeg, hogy nem feledkezünk meg a kezdetekről. :)

2015. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mi is mindkettőt ünnepeljük, mert fontos dátumok az életünkben. 12 éve ismerkedtünk meg, de idén májusban leszünk 1 éves házasok, szóval még friss házasok vagyunk! :)
2015. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Novemberben van a találkozásunk évfordulója, akkor mindig wellnesshétvégére megyünk.

Idén lesz az első házassági évfordulónk május végén, erre még nincs kialakult szokás, de tuti, hogy ezt is ünnepelni fogjuk

2015. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
ti hogy tudtok ennyi dátumot megjegyezni? :D
2015. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%

Semmikor :D :D

Komolyan nem tudom, hogy pontosan melyik napon jöttünk össze, csak az első találkozásunk napját tudom. Azt is csak azért, mert más esemény is kapcsolódik hozzá. Meg egyáltalán, mi számít összejövésnek? Az első csók? Az első szex? Vagy mi?

A házasságunk napja adott, de nem tulajdonítunk neki nagy feneket, mert nincs jelentősége.

A férjem egyébként sem egy zseni a dátumokban (ez náluk családi vonás), még azt is csodálom, hogy a saját születési dátumát tudja :D

Az ünneplés nálunk meg úgy működik, hogy csoportosítjuk. Minden második hónapban van egy nagy buli, mivel nagy a baráti társaság, ezért összevonjuk, pl. márciusban van egy szülinap, 4 névnap. Időnként egy házavató, nőnap, stb.

Szóval sosem értettem, miért van ez a nagy cécó az évfordulók körül. :)

2015. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Október 27-én jöttünk össze. Én szeretnék ezen a napon megházasodni, így meg lesz oldva "mikor ünnepeljünk" probléma, és egyébként is tetszenek az őszi esküvők.
2015. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!