Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudom hogy ez mar a kapcslatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy ez mar a kapcslatunk veget jelenti, de megis hogyan birkozak meg ezzel?

Figyelt kérdés
Tobb mint 10 eve vagyunk eggyutš es nagyon elhidegultunk egymastol,en meg szeretem de ugy erzem O mar nem.Abszulut mem keresi a tarsasagomat,amikor meg probalok vele beszelgetni miegymas olyankor latom es erzem terhere vagyok nem is elvezi a tarsasagomat.Nem tudom mit tegyek hogy megfeleljek neki de mar neha ugy gondolom jobb lenne elengedni es kulo-kulon keresni a boldogsagot masnal.Ti megprobalnatok javitani rajta vagy hagynatok?
2015. febr. 18. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
A javuláshoz KÉT ember kell. Nyíltan és egyenesen ki kell mondanotok a dolgokat egymásnak, és akkor lehet továbblépni egyik vagy másik irányba. Neked nem kell megfelelned, kettőtöknek kell változtatni.
2015. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igazából te érzed, hogy van-e értelme. Nekünk most 7 év után van egy óriási mélypontunk, de mindketten úgy döntöttünk, hogy szeretnénk rendbe hozni.

Ehhez viszont az kellett, hogy leüljünk megbeszélni. Akár többször is. De mindkettőnkön látszik, hogy akarjuk, és mit ne mondjak, egész jól alakul. Az utóbbi 1 évben nem volt ennyi szex, mint az utolsó 1 hónapban (mikor megbeszéltük) és nem nevettünk ennyit együtt, stb.

Tehát ehhez ő is kell, nem elég egyedül akarnod.

2015. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyedül nem tudod megjavítani a kapcsolatot. A párod partner benne?
2015. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a legrosszabb!

Vagy szeressen,vagy utáljon,de ne legyen közömbös.

Esetleg ezt megemlíthetnéd neki,hogy neked ebből eleged van!

2015. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem veszem eszte rajta ,hogy szeterne rendber rakni de valahol megis remenykedem benne ,mar meg a ket lanyunk miatt is hogy ne keljen csonka csaladban felnoniuk.
2015. febr. 18. 14:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a terhére vagy és nem érez semmit, már nem fog veled maradni, el kell engedned. A gyerekeknek sem jó rossz légkörben felnőni, attól ugyanúgy sérülnek, mintha csonka családban nőnének fel. Mindig kettőn áll a vásár, neki is kellene akarnia rendbe hozni a dolgokat. Leültetek már egyszer is megbneszélni a jövőtöket? Vagy csak kikerül?
2015. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nem veszem eszte rajta ,hogy szeterne rendber rakni de valahol megis remenykedem benne "


Ez időpocsékolás. BESZÉLNI kell!

2015. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
44%
s elmondtad neki az érzéseid, a gondolataid a jelen helyzetről? Ő reagált?
2015. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen leultunk neszelni,de en beszelk vagyis elmondom hogy min lenne jo valtoztatni es O nem szol semmit csak nez mintha azt sem tudna holvan es semilyen valaszt vagy velmenyt nem kapok tole .Rendszerint igy van en probalom a problemakat megbeszelni vele o meg le se sz@rja amit mondok neki hidegen haggyja.Tisztaba vgyok vele hogy ez igy sem nekem sem neki es a gyerekeknek sem jo de neha ugy erzem tehetnek meg tobbett zer hogy mukodjon.Dolgozom gyerekeket a haztartast ellatom de nem tudom hogy meg mi mast tehetnek.Megertem ,szeretem ot es csak annyit varok tole hogy rezsese lehessunk az eletenek es ne csak eleljun egymas melletč.
2015. febr. 18. 16:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!