Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg lehet határozni, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet határozni, hogy mi a titka a hosszú, boldog házasságnak?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 19:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet meghatározni a hosszú, boldog házasság titkát. Próbálkozni lehet, a saját kapcsolatunkból kiindulni lehet. De ezt kivetíteni mindenkire.. botorság.

De ha már mégis meg kellene határozni, azt mondanám, hogy az a titka, hogy sokáig éljenek benne a felek, és boldogan.

2015. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
31%
Kozos erdeklodes, de ez nem mindenben lehet ezt osszeegyeztetni. Nem erdekelhet mindenkit uzgyanaz, persze jo ha van valami kozos hobbi, elfoglaltsag, de fontos az, hogy elfogadd masik hobbijat, erdeklodesenek a temajat. A kozos ertekrend nagyon fontos. Illetve az, hogy tiszteljetek egymast. Egy jopar ev, ugy 10 utan szukseges nemi kreativitas is, hogy ne laposodjon el a haloszobai elet es hasonlok. Rossz latni, hogy ismerosi korben, mennyire el annak hidegulve egymastol a parok. Nekem nagyon fontos, hogy figyeljek a ferjem erzeseire, hogy oszinte tudjon velem lenni barmi gond is van es biztonsagerzete legyen melletem. Persze erre az erzesre nekem is ugyanugy szuksegem van. Bar ez emberfuggo, de szeretem, hogy a ferjem kinyitja elottem az ajtot, felsegiti a kabatomat, kihuzza a szeket nekem.
2015. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
19%
Kompromisszum, szereto, havi egy kiruccanas baratokkal:-)))
2015. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Kölcsönös tisztelet,tolerancia,közös érdeklődési kőr,jó kommunikáció,kompromisszumok,hasonló világnézet(pl:ha az egyik akar gyereket a másik nem és/vagy ha különböző a hozzáállásuk a pénzhez úgy nem fog működni).
2015. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Igen, Dragam, persze, hogy foztem! Amig kicsit kihul nincs kedved szexelni?"


Am tisztelet, kompromisszum kepesseg es, hogy elviseljek egymas hulyesegeit. Nem art neha egy kis szorakozas a baratokkal...

2015. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk, az egyes, négyes, ötös válasz egybegyúrva jött be. Igaz, a házasságunk még rövid, alig 32 éve tart.
2015. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
49%
A legfontosabb a megfelelő társ megtalálása. Akivel megegyezik az alapvető világnézet, gondolkodási mód, érdeklődési kör. Ezek mellett a bizalom, tisztelet, kompromisszum készség, türelem nagyon fontos. Számomra nagyon fontos még, hogy őszinte szerelemmel és szeretettel vágj bele egy házassága. Sokak szerint a szerelem elmúlik, én hiszek abban, hogy a szerelmet és a tüzet igen is meg lehet tartani örök életre. De ezért is néha tenni kell. Szerintem fontos, hogy gyerekek mellett is meg tudjon maradni egy pár nőnek és férfinak. Ezt sokan elfelejtik, nem csinálnak kettesben programokat, nem öltöznek ki néha szépen, hogy tatszenek egymásnak, nem járnak már el sehova. Hiába van meg a szeretet, tisztelet, ha közben nap mint nap kinyúlt melegítőben, elhízva az egyetlen izgalom a Barátok közt bámulása. Nem szabad eltunyulni egy házasságban, törekedni kell az új dolgok, új élmények megismerésére.
2015. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kifelejtettem egy nagyon fontos dolgot: őszinteség! És, hogyha bármilyen baj, gond, konfliktus van, azt meg kell beszélni.
2015. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Annyi a titok,hogy úgy válassz párt,hogy a legjobb barátod is ő legyen.Mert a szerelem elmúlik,de marad egy erős szövetség.
2015. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 viktorvarga ***** válasza:
igen a nagyravágyó nők kiszűrése is fontos,de én pl nem kezdenék hosszútávú kapcsolatba olyan nővel kinek sok kapcsolata volt.(pl 22 éves koráig 3 nál több)én itt húzom meg a határt.
2015. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!