Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hihetetlenul elegem lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlenul elegem lett a ferjembol. Mit tennetek?

Figyelt kérdés
3 honapja munkanelkuli, tudom, hogy ez nagyon rossz es nagyon nyomaszto, de (lekopogom), nincs gondunk a megelhetesre. Munknelkuliseg ide vagy oda, teljesen kiborit, az amit az utobbi idoben muvel. Mint egy hisztis, lazado kamasz, komolyan olyan. Van 2 gyerekunk, az egyik ovis, a masik alsos az iskolaban. Felajanlotta, hogy par napot pihen, aztan mivel nem kell kulfoldre utazgatnia, es korabban elindulnia, mint nekem, ezert o hordja oket oviba es suliba. Ez kb. 1 honapja abbamradt, mert reggelente nem lehet kirazni az agybol. Duzzog, puffog, morog regelente. A munkakereses napi 1-2 orat vett igenybe igy megbeszeltuk, hogy besegit a haztartsba. Kb. 2 hetig ment is a dolog, aztan abbamardt, mert jaj o faradt(hogy miben farad el sejtelmem sincs) jolvan az ugy, nem kell kitakaritani stb. Olyan iszonyat kupit tud csinalni itthon egy nap alatt, hogy gyerekek peldat vehetnenek rola. A szennyest szedobalja a furdoben, a szekrenyben a vasalt ruhakat szetturja, ha keres valamit, tegnap egy nyamvadt bolognai megfozesehez 3 labast, 1 serpenyot es 4 tanyert hasznalt fel. Uszott a szosz, a viz a padlon, a pulton, sot az ebedlo falan is landolt szosz, amit meg mindig nem ertek hogy hozott ossze. Es az egeszet szepen otthagyta raszaradni a feluletekre. O, aki ferfi letere olyan rem pedans, hogy a legprecizebb tisztasag es rendmanias tanulhatna tole. Ujonnan at se oltozik, gatyaban, poloban fetreng egesz nap, nem borotvalkozik, a napi zuhanyzasokat is hanyagolja, es megsertodik, ha nem szexelek vele. Megelegeltem a szagot, behivtam a furdobe, hogy nezze meg, hogy nem csopog e csap, majd mikor lehajolt, hogy megnezze, bezartam es megmondtam, akkor engedem ki ha alaposan lefurdott. Kopogott, kerlelt, aztan lefurdott. Ezutan leultem vele beszelni. Kerdeztem mi baja, mi banja, higy segthetek? De csak a vallat vonogatja, hogy minden oke. Probaltam vele ereztetni, hogy ezzel az egesz napos negativ, pesszimisata, igenytelen eletmoddal nem leszunk beljebb, a gyerekeknek is hianyzik az aki volt, hianyoljak a tarsasagat, a figyelmet, az alsos fiammal mindig egyutt tanultak, hetvegente szigoru rituale volt a foci, most mit mondjak a gyereknek? Hogy apanak nincs kedve, ereje? Gyakorlatilag nem hajlando hazit irni, mert ugye velem nem jo tanulni, mert velem nem olyan. A kislanyom, akinek az apja a szerelme is sir, hogy apa miert nem jatszik vele, stb. A ferfi imazsat se tori meg a dolog, mert van felretett penze, attol, hogy nem dolgzik, tehat nem az van, hogy en tartanam el. Megegyeztunk, hogy jo, erot vesz magan reggel elviszi a gyerekeket. Erre ma reggel mivan? Hagyjam mar beken, tiszta hulla. Este mire jovok haza? Az egesz haz olyan mint a haborus ovezet. Reggel levertem egy poharat, de kesesben voltunk, ezert megkertem, hogy porszivozza fel. A szilankok ugyanott, de kajalni azert lement, mert a konyha megint uszik a zsirban, dzsuvaban, edenyek szanaszet, a maradek levset a labosbol ette meg a tv elott a dohanyzoasztalrol, amin a forro labas es csodas felpuposodott kerget kepzett. Gyakorlatilag egesz nap fekszik, tevezik, es a koszt generalja. Faradt vagyok, sokat dolgozom, a ket gyerek is teljesen ram maradt. Komolyan mondom, azon gondolkodom, hogy kirakom itthonrol, ha nem szedi ossze magat.
2015. febr. 18. 21:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ajjaj itt nagy a baj! Vagy az eddigi pedáns,társasági ember,szigorú rend szerint élő,példás családapa volt a színjáték vagy az ami most van! Az utóbbi a jobbik eset!Konkrétan unatkozik,pár hét alatt ráébredt,hogy a házimunka bizony nem neki való,sőt lehet,hogy az egész családosdi ellen is lázad!Nyilván élvezi,hogy téged ez mind bosszant! Mint egy kései kamaszkor! Nincs véletlenül egy jó kis karakán anyósod aki lezavar két hatalmas maflást a kedves fiának,hogy észhez térjen?
2015. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy depresszió. Lehet, hogy férfiúi hiszti. De amikor az én exem otthon ült egész nap, és arra se volt képes, hogy a tálcát, amiről láttam (még otthon voltam), hogy reggelizet kivigye a konyhába, és ott volt a kanapén a kib*szott kalapács mellett, ami akkor már három napja elő volt készítve, hogy ő most aztán nagyon felrak valami a falra, el ne tegyem, akkor biza kicsaptam a harmadik világháborút. Ritka türelmes ember vagyok, de ott nagyon elszállt az agyam. Nem ajnároztam a lelki világát, meg simogattam a buksiját. Ha háromszori megbeszélés és megállapodás után se volt hajlandó azt tenni, amit megbeszéltünk, akkor nincs miről beszélni.


Hívd át az ismerősöket. Az anyját is, de olyankor, amikor te munkából mész haza, és meséld el, hogy jaj, mennyit pakoltál reggel, csillog-villog a lakás, úgy örülsz, hogy jönnek... és keseredj neki nagyon, amikor látod, mi van, amikor belépsz a lakásba jöhet az "ó, már megint" sóhaj, és bocsánatkérő mosoly.


Küldd rá a gyerekeket. Ha rád nem hallgat, talán rájuk fog. Ha meg nem, akkor ne te vidd el a balhét, meg tartsd a hátad, hogy jaj, apa fáradt. Lókukit! Majd apa felelősséget vállal.


Pakolj be minden szennyest, amit hagyott az ágyba, te meg költözz a kanapéra/gyerekszobába. Rendszeresen. Fogod a szennyest, a mosatlant, a dzsuvát és szépen megágyazol neki. Minden egyes nap, amíg észhez nem tér.


A depresszió gyenge jellemre vall. Mindenkinek lehetnek rossz napjai, sőt, rossz hete, vagy hónapja, vagy akár éve is. De ha valaki ennyire elhagyja magát és a kötelezettségeit, hogy már a gyerekei se érdeklik, akkor én se fogom sajnálni.


Ha a megbeszéléssel nem ment, akkor majd megy háborúval.

2015. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Az en ferjem sem dolgozik egyelore (habar ugy nez ki h megis kapott ma munkat de meg nem szaz szazalek) es alapbol depresszios. Nem csinal kupit, bedobja a szennyest a mosogepbe, szoval elvan a haz korul pedig nem egy rendmanias.


Szoval lehet, hogy a te ferjed azert csinalja ezt mert tudja h te majd ugyis kitakaritasz. A ferjem pontosan tudja, h en nem fogok takaritani ezert inkabb megcsinalja:-))Lehet hogyha te sem pakolnal utana egy ido utan megelegelne:-)))

2015. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!