Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a papucsférj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a papucsférj?

Figyelt kérdés

Mi 12 éve vagyunk együtt a férjemmel. A mai napig kedves, érzelmes, segítőkész, nagyon-nagyon szeretem. Ha kell, kiveszi a részét a házimunkából, teljes értékű apuka, de határozott véleménye van a dolgokról, nem lehet a feje fölött dönteni. Időről-időre eljár a barátaival moziba, koncertre.

Egy közös ismerősünk carba sem veszi az asszonyt, elvből nem mosogat el, nem segít, mert ő a pénzkereső. Szerinte a gyerek körüli feladatok kizárólag a nő feladatai. A múltkor lepapucsozta a férjemet, mert éppen akkor jött át, amikor tisztába tette a fiunkat, amíg én orvosnál voltam.

Érdekelne, hogy szerintetek mi a határvonal papucs és nem papucs között.


2015. febr. 19. 09:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

irigy ennyi.

férjed tök normális, hogy besegít egyebek. ez a jó. ez nem papucs. erre az mondja, hogy papucs, akit szarba se vesz a párja és rohadt irigy! hidd el!!!! a kedves ismerős meg, azt hiszi ettől lesz macsó pasi, akkor el van tévedve. a te párod ffi, az ismerős meg az akar lenni de tévuton van

2015. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Az én párom is pont ilyen, mint a te férjed. A férjedben nincs hiba, az ilyen típusú férfiakat szoktam én a nagybetűs Férfinek nevezni! Aki pedig papucsnak hívja azért, mert részt vesz aktívan a család mindennapi teendőiben, az csak olyan ember lehet, aki ezt soha nem tapasztalta, aki irigy, és rosszindulatú...
2015. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
A kozos ismerosotok egy toketlen, lekorlatolt taplo. Minek kellet neki gyerek amugy? Mutatoba? O nem gyerek szuloje, hogy foglalkozzon vele? A ferjed normalis. Amugy az a kozos ismeros leshetne mikor allok vele szoba legkozelebb, ha a sajat otthonomban serteget.
2015. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem a férjeddel van a gond,hanem az olyan p.csàkkal akik ilyenekhez mint ez a haver hozzàmennek meg gyereket szülnek. Aztàn hisztiznek,hogy kihalt a rendes férfi...
2015. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Írok még egy példát, amikor lepapucsozták:

Ha nem is gyakran, de eljárunk barátokkal bulizni, meg persze családi összejövetelekre.

Egyikünk sem nagy ivós, de azért egy-egy pohár bor, vagy rövid belefér. Csakhogy autóval vagyunk.

Ezt úgy szoktuk megoldani, hogy előre megbeszéljük, melyikünk ihat. A másik meg nyilván vezet. Az esetek 80%-ában ő iszik, engem nem is zavar ez az arány. Múltkor a legközelebbi barátnőm kerek évfordulós szülinapjára mentünk, hatalmas buli volt. Mivel az én barátnőmről volt szó, én ihattam. Barátnőm férje meg csont nélkül lepapucsozta a férjemet. Nemcsak a megegyezésünk miatt, hanem mert egyáltalán nem volt hajlandó inni, mert úgy nem hajlandó autóban ülni.

2015. febr. 19. 09:56
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Úgy tűnik, csupa idióták az ismerőseitek (ne haragudj). Ez kb. kistini szint, hogy "mi van, nem mersz két sör után autóba ülni"? Ettől nem papucs az ember, hanem felelősségteljes. Ne foglalkozzatok az ilyenekkel, közelít az értelmi színvonaluk a nullához. Még sosem láttak jól működő kapcsolatot, azért mondják.


Egyébként meg a a papucs az, akit dróton lehet rángatni, és nem áll ki a saját véleménye mellett, hanem akarata ellenére mindig behódol a másiknak. Erről itt szó sincs, hanem megbeszélitek a dolgokat, és normálisan döntötök. Az ilyen beszólásokon meg csak nevetni kell.

Most komolyan az lenne a nagy bátor férfi, aki ivás után kocsiba ül? Meg aki nem képes bepelenkázni a saját gyerekét? Na, ezek kb megragadtak egy 15 éves szintjén.

2015. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Az ismeros ferjeknek cseled van/kell. SAjnos a feleseguk ebbe bele is egyeznek. Na, mindegy, az o eletuk. Te meg legyel buszke az eletmodotokra es normalis gondolkodasotokra.
2015. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Az èn fèrjem es a kapcsolatunk is olyan mint a tietek...mindig mindent megbeszèlünk felosztunk stb...de mèg sohasem papucsoztàk le, ès nem is gondolom hogy az lenne. Aki papucs annak minden mindegy nincs sajàt akarata, èrtèkrendje, èlete stb.
2015. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én sem hiszem, hogy az enyém papucs lenne:-)

Csak mostanában többször beleszaladtunk ebbe a szövegbe.

Ami még érdekesebb, hogy van olyan nőismerősöm, aki ha nem is használta a papucs szót, de jól körülírta. Az apropó az volt, hogy 3 havonta a lányokkal tartunk egy jó kis csajos bulit. Ilyenkor apáé minden itthoni feladat, bár megfőzök előre, meg rendet hagyok nekik. Szerinte ez nem fér bele egy "normális" férfinál. Azt meg meg sem hallja, hogy a férjem is eljár néha a haverokkal, meg minden pénteken úszni megy, hogy mozogjon kicsit az ülő munka után. Ugyanis egy pasinál ez természetes.

2015. febr. 19. 10:24
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
A férjed nem papucs csak normális, aki midnenből kiveszi a részét. A papucs az, akinek nincs saját akarata és mindig a másiké győz. Inkább cseréld le a barátaidat, ismerőseidet ha ilyenek.
2015. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!