Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki van akadva a férjem, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van akadva a férjem, mert nem nézhet bele a céges laptopomba. Most erre mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

A munkahelyemről annyit kell tudni, hogy az ügyfelek adatbázisában dolgozom. Ezeket az információkat nem adhatom ki 3. félnek, jelen esetben a páromnak sem.

A laptopot már feltelepítve, kezdő jelszóval kaptam.

Minden billentyű leütést tudnak ellenőrizni (visszaélés esetén visszakereshető).

A céges laptopot magáncélra NEM használhatom. Nincs facebookozás, emailezgetés.


Párom csak annyit fog fel az egészből, hogy van egy másik gép a sajátomon kívül, és mivel nem nézhet bele, biztosan pasizok.

Azonnali kirúgással járna, ha bármilyen ismerkedős oldalra belépnék.


Eddig nem hoztam haza a gépemet, csak a héten haza kellett egy határidős munka miatt.


2015. febr. 19. 20:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem érti meg, amit itt leírtál, arra nehéz mit mondani.


Mégis mit nem lehet ezen érteni? Vagy azt feltételezi, hogy mindez nem igaz, csak te találtad ki, hogy távol tartsd őt a céges laptopodtól?

2015. febr. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
9%
Lehet, hogy az itt lehordott ferjnek alapos oka van, hogy nem bizik a kedves felesegben...
2015. febr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%
És az is lehet, hogy nincs. Attól még a probléma fennáll.
2015. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
52%

ja amugy ha dolgozol nyugodtan oda ultetheted ^^

ha már ennyire nem hisz neked, bár engem nem nagyon erdekelne, nem ezen mulik, ha akarod megoldod maskép.

2015. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
11%
Én azért elgondolkodnék azon a helyedben, hogy vajon miért nem bízik bennem???
2015. febr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
75%
Csatlakozom az előző véleményekhez, ha ezt nem érti, akkor nincs ezen mit magyarázni.
2015. febr. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Költőnő? ***** válasza:
76%
elmondod, nem érti, ennyi. Ha gyerekes, akkor üljön a sarokba és duzzogjon ott. Ha annyira ostoba, h az ész ész érvek sem hatják meg, akkor nagyon nem tudsz mit tenni.
2015. febr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%
15ös, képzeld, vannak ilyen emberek. az exem is ilyen volt, én soha nem voltam fiúzós, ketten voltak előtte (28 voltam, mikor vele voltam), ennek ellenére ha köszöntem valakinek az utcán, már azzal jött, hogy ő is megvolt? féltékeny volt régi haverokra, ismerősre, tanítványra, mindenkire. mert olyan típus volt. soha többet...
2015. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
84%

#15 Talán azért, mert zakkant önbizalomhiányos.

A volt férjem is állandóan gyanúsítgatott mindenkivel, beképzelve hogy megcsalom - vagy csak épp tervezem - amikor rá se néztem senkire.

2015. febr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
7%
Igazatok van. Minden úgy van ahogy mondjátok. Minden férfi aki nem csak a ti kedvetek szerint él, és nem csak benneteket szolgál, az zakkant, elmebajos.
2015. febr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!