Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki van akadva a férjem, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van akadva a férjem, mert nem nézhet bele a céges laptopomba. Most erre mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

A munkahelyemről annyit kell tudni, hogy az ügyfelek adatbázisában dolgozom. Ezeket az információkat nem adhatom ki 3. félnek, jelen esetben a páromnak sem.

A laptopot már feltelepítve, kezdő jelszóval kaptam.

Minden billentyű leütést tudnak ellenőrizni (visszaélés esetén visszakereshető).

A céges laptopot magáncélra NEM használhatom. Nincs facebookozás, emailezgetés.


Párom csak annyit fog fel az egészből, hogy van egy másik gép a sajátomon kívül, és mivel nem nézhet bele, biztosan pasizok.

Azonnali kirúgással járna, ha bármilyen ismerkedős oldalra belépnék.


Eddig nem hoztam haza a gépemet, csak a héten haza kellett egy határidős munka miatt.


2015. febr. 19. 20:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó, úgy látszik, te vagy az elmebajos. Nehogy már az normális legyen, hogy ha köszpnök valakinek az utcán, akkor meggyanúsítsanak, hogy a szeretőm...
2015. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
5%
Akkor váljatok el, és ne itt nyavajogjatok! Akkor minek vetettétek férjül? Ja hogy akkor még nem ilyen volt. Ok. Értem. De akkor meg azt magyarázd el nekem, hogy ki tette ilyenné, ha nem a kedves felesége???
2015. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
speciel én pl. otthagytam a gyanúsítgatóst...
2015. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor váljatok el, és ne itt nyavajogjatok! Akkor minek vetettétek férjül?"


Jaj, de vicces vagy, a kérdező egyetlen ember, miért beszélsz hozzá többes számban?

2015. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Olyan adatbázishoz van hozzáférésem, amiben sok ismerősünk,idegenek, illetve cégek adatai vannak.

Bármelyikkel vissza lehet élni ha rossz kezekbe kerül.

2015. febr. 25. 16:25
 26/26 anonim ***** válasza:
Na, és sikerült megértenie, hogy nem nézhetett bele?
2015. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!