Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az hogy szeretek valakit es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy szeretek valakit es kitartok melette az agyban dol el? Ugy ertem akarat kerdese h en szeretni akarom es szeretni fogom? Akkor is ha mar kicsit kialudt a lang? Fejben dol el?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
A legkevésbé sem. Az, hogy szeretsz-e valakit, nem befolyásolható. Attól, hogy valakit szeretni akarsz, még nem biztos, hogy szeretni is fogod. Ha valóban az a probléma, hogy kihűlt a szerelem, elmúltak az érzések, akkor azt nem fogja megoldani semmilyen tudatosság.
2015. febr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A minap neztem a szerelemproba cimu filmet es ott errol is szo van.Akkor semmi alapja?
2015. febr. 20. 07:54
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Maga az erzes befolyasolhatatlan! Azert viszpnt sokat lehet "agyban"tenni, h ujea erezd. Erre mondjak h ijea felloban a lang ha van meg szikra. Persze mibden agyban dol el, de ga nem szreted, a beelso ganfo oszinte lesz es ezt fogja mobsani. Aztan cagy elhiszedces javitasz v elhagyod v tudatosan elfojtasz. De az nem azt jelenti h iranyithatod
2015. febr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem agyban, hanem az ágyban! ;)
2015. febr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy szeretsz valaki, mindképpen a szív kérdése. NEm igazán befolyásolható.


Az hogy kitartasz-e mellette, hűséges vagy-e hozzá, az mind fejben dől el.


Ez az oka, hogy az emberek nem cserélnek párt havonta, meg nem válnak minden 3. évben.. Jobb esetben.

2015. febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem részben agyban dől el. Tehát nem az érzelmet döntöd el agyban, de a hozzáállást a dolgokhoz viszont ott. Pl. ha eldöntöd, hogy mostantól tudatosan jobban keresed a testi kontaktust (pl egy kicsit elhidegedett kapcsolatban) és tudatosan "kényszeríted" magad, hogy de igenis fontos az esti csók, hogy kimondjuk a szeretlek szót, hogy kimutasd a még meglévő érzéseket.

Tudatosan fókuszálsz a maradék érzelemre, hogy tápláld és felerősítsd. Hogy döntesz arról, teszel ezért az egészért. Aki úgy tekint egy kapcsolatra szerelemre, hogy az csak van és egyszer úgyis elmúlik, az agyban nem döntötte el, hogy a másikat akarja élete társának. Ugyanis TENNI kell a kapcsolatért, nem csak úgy lebegni benne. Ez van. Mint egy szerkezet amit olajozni kell, karban tartani.

2015. febr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Szerelempróba c. filmet én is láttam. Azért azt nem szabad elfelejteni, hogy ez a két ember szerette egymást, azért lettek házasok. Csak a házasság után kezdtek eltávolodni egymástól. Itt sok mindent lehet felsorolni,hogy ez miért következik be. Észre sem vették, és elkezdték egymást idegesíteni, amíg végül már a válás is szóba került. És az dőlt el agyban, hogy a férfi MEG AKARTA MENTENI A HÁZASSÁGÁT. Na, ezért kezdett el tudatosan harcolni, hogy újra meghódítsa a párját, újra elnyerje a szerelmét. De meg volt már korábban is az érzés, csak fel kellett éleszteni.

S ha figyelted, azért ezt nem könnyű visszahozni. Ezért nem kéne megvárni, hogy ennyire kialudjon. Miért ne lehetne minden nap tenni valamit a szerelmünkért? Miért az utolsó pillanatban kapkodnánk? Nem mindenkinek jön már össze akkor, hogy megmentse a kapcsolatát. Sőt, a legtöbbeknek nem sikerül...

2015. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bence_ ***** válasza:

Sarki fűszeresnél lehet venni kilóra.

Az dönt mennyit veszel.

Persze, hogy fejben dől el. Szerinted én laposítom el kapcsolatotokat, néha feldobom aztán megint le?

Ez rajtatok múlik, mennyire figyeltek egymásra. Mi a célotok.

2015. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt az élő példa! Ha nem is szóról szóra, de nálunk pár éve lejátszódott ez a sztori, amiről a film szól. Marha nehéz, de tényleg akart kérdése, aztán jön minden más 
2015. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!