Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet az oka, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha egy fiatal nő nem talál munkát? Rámehet a házasság?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka, hogy még csak takarítani, gyárba szalag mellé meg ilyen egyszerű állásokra, ahová bárkit felvesznek sem veszik fel?


Nyelvtudással, érettségivel rendelkezik.


2015. febr. 20. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyárakban sem vesznek fel mindenkit, ez tévedés. Pont, hogy a gyárakban, szalag mellett fontos az, hogy ráérezzen a dolgokra, mert norma van, mert nem fog állni a szalag azért mert ügyetlen, mert mondjuk nincsen kézügyessége az adott dologhoz.

Én is gyárban dolgozom, de irodán, és sokszor látom, hogy hiába jön ide egy diplomás ember, sajnos ide nem az a fontos, hogy kinek milyen tudása van, hanem, hogy fizikailag tudja-e csinálni, rátermett-e, tudja hozni a normát.

Próbáljon meg esetleg irodai aszissztensi munkákra jelentkezni stb.

2015. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"gyárba szalag mellé" - az nagyon komoly fizikai kihívás, lehet, hogy nem bírná. Takarítani valszeg felvennék, csak nyilván lehányja a felvételiztető munkáltatót az interjún. A házasság két féltől függ erre nem lehet válaszolni, hiszen egyik félről sem tudni jóformán semmit.
2015. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egyszerűen csak pechje van.

Az én párom egy időben több, mint egy évig semmilyen munkát nem talált, de szó szerint. A legegyszerűbb munkalehetőségek is elkerülték.

Másik alkalommal egy hónapon belül talált egy nem is rossz munkahelyet.

Nekünk nem ment rá a kapcsolatunk, sőt, talán még erősödött is, de élethelyzettől és a felek viselkedésétől, hozzáállásától is függ, hogy rámegy-e a párkapcsolat a munkanélküliségre, vagy sem.

2015. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Hogy miért nem talál állást, arra így nem lehet válaszolni. Függ attól, hol lakik (milyen településen), hol próbálkozott eddig, kiket vettek föl azokra az állásokra, milyen képzettsége van, mennyire tud meggyőző lenni egy beszélgetésen. Sokszor úgy lehet csak álláshoz jutni, ha ismerősöd beajánl valahová.

Egy normális házasság erre nem mehet rá. A házastársnak inkább a lelket kell tartania a másikban, biztatnia, ill. a maga ismerősit mozgósítani, hogy segítsenek.


Esetleg fölvetődik, hogy nem lenne-e jó megoldás, hogy gyereket vállaltok. Ez 3 évre (2 gyerek esetén 4-6 évre) megoldaná az álláskeresést. Az más kérdés, hogy ha nem volt egy év munkaviszonyod, akkor csak Gyesre vagy jogosult, ami elég kevés pénz.

2015. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem találok 1 éve (pályakezdő vagyok), 2 nyelvet beszélek gyenge középfokon, és van 2 diplomám.
2015. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mert azt hiszitek ez a teljesitmény kényszer munka oylan könnyu?

föleg pl nekem aki szamitogépeket javitan, meg csinalta is.

undor az egesz, föleg h rosszak a gépek mégis elvarjak a normat, csinalom, de csak azert h mast is tudjak még tanulni, amiben lehetöleg lessz allasom.

én nem ezt szoktam meg h hajtanak, mikor a gépet csinaltam, akkor emntem cigizni amikor akartam, nem pattotgtak a nyakamba, bár engem felvettek.

de volt h joparszor megkaptam tulkepzett vagyok, az ismerost akinek 10 osztalya volt meg felvették!

ezert erdemes tanulni.

2015. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kérdező, próbáld ki a gyári melót egyszer, nem olyan künnyű ám!
2015. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk nőket nem szoktak nehéz fizikai munkára alkalmazni, ezt legalább figyelembe veszik. A szalag nem nehéz fizikai munka. Férfiaknál nem veszik figyelembe az alkatot, így én a 75 kilómmal ugyanazokat az 50 kilós zsákos anyagokat szórtam mint a 130 kilós alkalmazott.

Amiért nem vesznek esetleg fel gyárba: útiköltséget kell fizetni utánad, előre láthatóan csak átmenetileg akarsz ott dolgozni(diplomások, szakképzettek), sok jelentkező van, valamit nem vállalsz a kitöltendő teszten(ez általában a 3 műszak).

2015. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én akkor kerestem fél évig hiába állást, amikor halasztottam az egyetemen, tehát egy szál érettségivel. Volt aki kimondta, volt aki nem: huszonéves nő vagyok, tehát egy év múlva elhúzok szülni. Ha neadjisten voltál olyan botor, hogy az önéletrajzodba beleírtad, hogy házas vagy, akkor a legtöbb helyen már az első rostán kiesel, még az interjúra se hívnak be..
2015. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

En diplomaval dolgoztam gyarban harom honapot kulfoldon, es erre vagyok a vilagon a legbuszkebb (marmint arra h vegigcsinaltam:-))), es persze ma mar evek ota a szakmamban dolgozom, jol keresek de a gyar mutatott ra arra, hogy tulelo vagyok:-))


Ettol fuggetlenul senkinek nem ajanlom, sot.

2015. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!