Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem harmincon túl is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem harmincon túl is anyuci pici lánya. Most én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Sok eredménytelen beszélgetés után választás elé állítottam. Vagy a családja, vagy mehet vissza anyucihoz. Azóta szid minden ismerősünk, rokonunk előtt, hogy bennem nincs semmi megértés. Ha elválok, akkor én leszek a szemét férj, férfi?

2015. febr. 24. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
A valaszut soha nem jo politika. Attol hogy ferjhez ment meg tartani kell a kapcsolatot a szuleivel. Megfelelo keretekbe szoritva termeszetesen, de a vagy-vagy nem jo megoldas. Az "es"-t kell egeszsegesen kialakitani.
2015. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Alapjában véve nem vagy szemét, viszont a feleséged és a családja szemében igen, talán ezt nem is kell taglalnom, hogy miért, mert 30+-os nő, feleség létére, eddig sem értette a lényeget, ha elmondásod alapján még mindig anyuci és apuci pici lánya. Én teljesen megértelek, ugyanis hasonló gondban vagyok a vőlegényemmel. Még mindig a szülei akarják irányítani, nem meri felvállalni előttük a véleményét, totál úgy viselkedik, mint egy 10 éves bizonytalan tini, ha a szüleiről van szó. (Egyértelműen nevelésből adódott ez nála, mindig azt kellett csinálnia, és úgy döntenie amit a szülei ráerőltettek, érzelmileg zsarolták stb.) Most ezen dolgozunk, hogy merjen ellent mondani, merjen őszintén véleményt nyilvánítani a dolgokról előttük, és megmondani nekik ha valamiben nem ért egyet. Már eljutottunk odáig, hogy felismerte a tényt, hogy igazam van, és ha összeházasodunk és gyerekünk lesz, akkor ez így nem mehet tovább, hogy anyuci rohangál hozzá, és mondogatja neki, hogy mit kellene csinálnunk, hogyan kellene nevelnünk és a többi, ő pedig bólogat hozzá, miközben szíve szerint elküldené a fenébe a hülyeségeivel együtt. Ha nem így lenne, és ő ebben a helyzetben azt látná, hogy én egy szemét vagyok aki el akarja választani a szülőktől stb. akkor nem lennénk már együtt, mert nem akarnék egy anyuci pici fia mellett megöregedni aki úgy táncol ahogy anyuka fütyül. Sajnos a feleséged sem érti a lényeget, és ez nem sok jóra fog vezetni véleményem szerint. vagy megpróbálod neki mégegyszer elmagyarázni, hogy mi nem tetszik és miért nem, és közösen megoldást találni rá, vagy tényleg jobb ha különválnak útjaitok, mert idővel ez rosszabb lesz csak, és te sem fogod tudni elviselni tovább a fennálló a helyzetet.
2015. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
ööö minek vetted el?
2015. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Igen.
2015. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Miben nyilvanul meg, hogy anyuci pici lanya?
2015. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Konkrétan mi a probléma? Nekem ebből nem derült ki.
2015. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Én is kíváncsi lennék, hogy ez miben nyilvánul meg. Mi az a dolog, amire ennyire radikálisan reagáltál?
2015. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Miben nyilvánul meg,hogy anyuci pici lánya?

A saját házasságom tudom neked elmondani példaként,a férjem anyuci pici fia.Változtatott sokat,de megváltozni nem fog.Már a kapcsolatunk elején mindent tudni akart az édesanyja mit főzök,hova megyünk,miért nem adom el a saját kis lakásom és fizetem ki a férjem lakáshitelét stb.A biztosítékot az verte ki nálam,mikor azt is megkérdezték,heti hányszor szeretkezünk stb.A férjem pedig részletesen beszámolt.Majd hónapokig zaklattak,hogy 3 gyerek kell stb.Rengeteg beszélgetés,vita után megértette,hogy vannak dolgok,amik csak kettőnkre tartoznak.

Gyes alatt viszont sokat bántott azért a férjem,mert szinte mindennap felhívtam az édesanyám.Beszámoltam a gyerekről,hogy telt a napunk.

2015. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as. Neked válaszolok, mert többekkel ellentétben te nem akarsz kötözködni, más magánéletében vájkálni. Pontosan arról van szó, hogy minden intim dolgunkról tájékoztatja az anyját naturalista részletességgel. Ezen kívül sem történhet nálunk semmi, amiről szinte azonnal nem számolna be az anyjának. Én ezt már sokszor kértem hogy ne tegye, de neki ez a természetes. Én pedig ezt nem tudom tovább tolerálni.
2015. febr. 24. 12:54
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem azert kerdeztuk, hogy mi a problema, mert a maganeletetekben akarunk vajkalni, hanem, mert felinformaciok alapjan nehez segiteni.

Szerintem jogos, hogy ultimatumot adtal neki. Nem igazan van mas lehetoseg, ha tenyleg tobbszor megprovaltatok beszelni errol.

2015. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!