Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés
Nem lehet gyerekem, de még mindig fogamzásgátlót szed. Ha rákérdezek mindig ugyanaz a válasz, már régóta szedi és fél abbahagyni az esetleges elvonási tünetek miatt. Igaz, amit mond, lehetnek ilyen tünetek?

2015. febr. 22. 15:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
71%
Amit mond, az butaság. De ebből én még nem következtetnék arra, hogy megcsal.
2015. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
57%

Nyugodtan hihetsz neki, hiszen sok nőnek nem a védekezés miatt kell szednie a fog.gátlót.


Jót tesz a bőrnek és a ciklus is pontos tőle.Ha abbahagyja,felborul a jelenlegi hormonháztartása.

2015. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 gömbicica ***** válasza:
63%
én biztos,hogy nem szednék feleslegesen semmilyen gyógyszert. hormontartalmut meg főleg nem!
2015. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
50%
Ha ez az ára annak, hogy szép bőröm meg rendszeres vérzésem legyen, akkor inkább nem szedném. Arra ott vannak a szépségvitaminok is pl.
2015. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
28%

Ugyan màr!

Ferjnek nem lehet gyereke, erre a felesege fogamzasgatlot szed!

En is gyanitom hogy megcsal kedves feleseg kerdezo!


forditott esetben ha a felesegnek nem lehetne gyereke a ferjnel mindig van 1 ovszer csak azert mert fel a betegsegtol? Ennyire naivak ne legyunk mar es nem kell 100 osan vedni mindig a noket!


Nem mondom tutira hogy megcsal, de szerintem 1 nosem szedne ha nem lenne muszaly, ti esetkbem viszont abszorut nem muszaly! Szerintem azert szedi, mert valahol akarna a feleseg gyereket, csak biztos akkar lenni abban hogy majd kinek fog szulni, igy epp ezert szedi a gyogyszert, Mit neked azzal magyarazz hogy mar megszokta a szervezete! Ha meg nem is csalt meg, esetleg tervbe van, vagy mar valami elkezdodott, es ha osszejon legakabb felvan keszulve a nemkivant terhessegre is. Biztosan nem akkar akàrkinek majd szulni par ismeretseg , sex utan!


az a baj megkerni sem tudud hogy ne szedje.max dugva lopas de szedni fogja!valaki ellen biztosan vedekezik!!

2015. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy marhaság, a legtöbb nő kényszerből szedi, örülnek, ha nem kell vele bajlódni.

Viszont, ha meg akarna csalni, vagy már most is félrelépegetne nem hinném, hogy tudnál róla, hogy x havonta írat gátlót és szed is, mert nem egy feltűnő, körülményes művelet, simán lehet titokban.

Bár lehet van valakije és egyszerűen nem akar titkolózni ezzel kapcsolatban, elég bonyodalmas neki a kapcsolatot is fenntartani.

Maradjunk annyiban, hogy ennyiből nem lehet eldönteni.

Ha annyira zavar néz jobban a körmére, mert egyébként soha nem lehet tudni(mert lehet tényleg azért szedi, hogy a tünetek, de attól még van szeretője, nem zárja ki egymást a kettő, millió ilyet láttam már)

2015. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
60%

Ja persze, ugrasszatok szét egy házaspárt csupán rosszondulatból!


Te meg kérdező, ne haragudj, de hülye vagy! Örülnél nrki, hogy a feleséged elfogadta, hogy nem lehet tőled gyereke, nem, te gyártod a teóriáidat. Több még szűz kamaszlány is szed fogamzásgátlót, mert úgy reklámozzák, hogy az csodákat tesz a bőrrel, eltünteti a pattanásokat, rendszeressé teszi a menstruációt, ők meg kapva kapnak rajta.


Ha a feleséged megcsalna, de lenne egy kis esze, nem előtted szedné a gyógyszert, hanem titokban.

2015. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
7%
Biztos hogy megcsal. Én a helyedben válnék.
2015. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
42%

1 perce kérdeztem meg a páromat,szedne e gátlót,ha én nemzésképtelen lennék?

Válasz: "Nem,minek...fölösleges..."-eddig a mondatáig nem tudott erről a GYK kérdésről.


Azt mondja nem tud elvonási tünetekről,ha valaki abbahagyja.


Közös véleményünk (remélem tévedünk) a kérdezőt csalja a feleség.

2015. febr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
93%

Elvonási tünetek nincsenek, annyi, hogy esetleg ha abbahagyja totál felborul(hat) a hormonháztartása, és ezt nem akarja ( én is így jártam, abbahagytam, 3 hónapig nem jött meg, plusz az egész arcomat nagy, vörös ragyák borították, mint valami tinilánynak).


Ha erre gyanakszol, annak oka van. Gondold át, gyanúsan viselkedik-e. Tart-e tőled távolságot, szokott-e elvonulni telefonnal, dugdossa-e a telóját vagy le van-e halkítva ha otthon van?

De szerintem az, ahogy hozzád viszonyul/viselkedik veled sok kérdésedre választ adhat...

2015. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!