Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem harmincon túl is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem harmincon túl is anyuci pici lánya. Most én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Sok eredménytelen beszélgetés után választás elé állítottam. Vagy a családja, vagy mehet vissza anyucihoz. Azóta szid minden ismerősünk, rokonunk előtt, hogy bennem nincs semmi megértés. Ha elválok, akkor én leszek a szemét férj, férfi?

2015. febr. 24. 11:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

kérdés újra:

akkor minek vetted el? :D

2015. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Most olvastam egy hasonló témájú kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-apo..

Ha nem te írtad (és még nem olvastad) akkor ebben is találhatsz tanácsokat. :)

2015. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bennem is fölmerül a kérdés, hogy miért nem ismerted meg házasságkötés előtt ezt az oldalát a feleségednek.


Rövid válaszom: ha nincs gyerek, akkor megértem a lépésedet.

Ha van gyerek, akkor ne állítsd válaszút elé. Esetleg próbáljatok párterápiára (pszichológushoz) menni, hátha idegentől elfogad olyasmit, amit tőled nem.


Amúgy, ha meg vagy győződve arról, hogy jogos amit tettél, miért zavar, hogy a feleséged és rokonai mit gondolnak rólad?

2015. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.Köszönöm a bizalmad.Teljesen megértelek.

Ha ő maga nem érti meg,hogy ez nem jó,és nem változtat rajta,sajnos semmit nem tudsz tenni.

2015. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%
Az anyukaja ezekszerint a legjobb baratnoje, vilagdrama, most azonnal surgosen valas. Ha a ferjem ilyesmi ele allitana pontosan tudna, hogy szuleimet valasztanam, mert par hazassag mogott tudom, hogy az emberek jonnek mennek de a szuleim maradnak. Valahogy pont az ilyesmik miatt:-)))
2015. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!