Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2 éve lassan rossz a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve lassan rossz a házasságom. Van 1 6 éves fiam. A feleségem feladta a családját a barátokért. Sokat veszekszünk. Válás is beszédtéma. Mit tegyek várjak? Vagy várjak.

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem várnék.Mire kéne várni A csodára?
2010. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne várj, váljatok.
2010. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mire is vársz? Hogy megváltozik? Erre kár várni....
2010. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de félek a jövőtől. a fiam elvesztésétől. hogy nem úgy látom felnőni ahogy én azt szeretném. nem akarom hogy más nevelje fel. 35 évesen -rol kezdeni nehéz. de ez sem jó. ahogy megy tönkre a házsaságunk úgy megyünk anyagilag is tönkre. nem tudom mi lenne a legjobb.:-(
2010. máj. 27. 13:13
 5/8 anonim válasza:

Én is válás előtt állok, többgyermekes apaként. Én is várok, de nem tudom mire. Félek a jövőtől, de a jelen még rosszabb. Sokszor gondolok rá, hogy ritkábban fogom látni a gyerekeket. De mégis, az apjuk én maradok, és nekik csak egy dolog kell: hogy szeressem őket. Nincsenek jó döntések, vagyis minden döntés jó, amit meghozol, és vállalod a következményeket.


36F

2010. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

azt hittem előbb tizenhat éves. Ha hatéves a gyerek, az is más.


Ha vársz, attól semmi sem lesz jobb!

Először is beszélj az asszonnyal! Kérdezd meg, halgasd meg! Ne vádaskodj, hanem halgasd meg, neki mi fáj, ő mit szeretne. Aztán mondd, hogy érted, hallod. É smondd el, te mit érzel. Ne őróla beszélj, hanem magadról! Pl. Ha nem vagy itthon, úgy érzem, egyedül maradtam, nincs reményem a szép jövőre és ettől csalódott/aggodó leszek."

Vagy: szeretném ha visszatérne a régi szerelem, szeretném együtt leélni az életet, és felnevelni a fiunkat.

Ilyeneket mondj, az igazat. Ne mondj őrá semmit! Csak hallgasd meg! Először.


Keress egy párkapcsolati tanácsadót, és menjetek el hozzá. Ha drága is, még mindig olcsóbb, mint hagyni tönkremenni magatokat.


Olvasd el ezeket a könyveket, én találtam bennük jó ötleteket: Olvassátok.

MARS ÉS VÉNUSZ MINDÖRÖKKÉ EGYÜTT Gyakorlati tanácsok a tartós kapcsolat megőrzéséhez Dr. Gray John


Michele Weiner-Davis: Ne válj el! Változtass! - Házasságmentő technikák


A házasság négy évszaka - Gary Chapman könyve


Csípd ki magad(minden nap)

Vidd el anyát sétálni, vegyél neki új ruhát, menjetek el kettesben egy hétvégére, és áldozzatok Erotikának!

Udvarolj neki, dicsérd meg, hallgasd meg! Vegyél részt a kedvteléseiben!


Mondd meg, hogy azt akarod, veled legyen, ne a barátokkal! Hoy ezt elvárod, de elmégy vele a barátokhoz. Hívd meg a barátait eg ybográcsozásra, kártyázásra. Ne engedd el egyedül.


Mondd meg, hogy ha elválnátok - amit nem szeretnél - te fogod a gyereket felnevelni.De ez nagyon rossz lenne mindenkinek.


Ő is szerelemre vágyik. Hódítsd őt vissza! Legyél olyan(kinézet, viselkedés) aki után boldogan kapkodnak a nők. De neked ő kell, a gyerekeid anyja.


Várni semmi értelme, a szakadék csak tágul. Össze kell fércelni minél gyorsabban.


Minden kommunikáció jobb a semmiél.

2010. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egy "gyerek" vagyok, akinek szintén hasonló helyzetben vannak a szülei. Erőlködnek, és úgy látom hogy olykor sikeresek is, néha viszont hatalmasat esnek vissza. Ha úgy érzed a mostani helyzeted már kilátástalan, és nem tudjátok megoldani (mindenhez két ember kell), akkor lépj... A gyerekednek távolból is lehetsz jó apja, gondolom nem mennek el a világ végére, biztosítsd arról, hogy szeretnél részt venni ezek után is az életében. Folytassátok ugyanúgy a kapcsolatotokat, ahogy eddig. Arra készülj fel, hogy egy gyereknek ez hatalmas csapás, pláne úgy, hogy van már olyan idős, hogy megértse mit is jelent ez... eleinte lehet utálni fogja az egész világot, téged is, az anyját is, mindenkit aki az útjába kerül, de ha olyan típus kimondani sosem fogja, mennyire fáj ez neki! Legyél mellette nagyon sokat, ez fontos! Ha az én szüleim válnának el, eleinte én is utálnám apumat azt hiszem (nálunk miatta indult a vita), viszont egy idő után tudom hogy győzne az az érzés, hogy mindennek ellenére még is csak az apám, aki eddig mindenben támogatott. Az új családjára jobbára sosem lennék kíváncsi, pláne ha az a nő jelentené számára ezt, aki szétszakította a családunkat, viszont rá, nélkülük egy idő után igen...

Üljetek le a feleségeddel, és beszéljétek át még egyszer. Ne a válást, és hogy hogyan tovább egymás nélkül, inkább azt, hogy biztosan menthetetlen-e már a házasságotok, nem érdemel-e meg még egy utolsó, de komoly esélyt, amiben mindketten beleadtok apait anyait... Ha az sem jön össze, illetve nem hajlandó próbálkozni, akkor ne várj a csodára... Lehet most azt kérdezed 20 éves vagyok, miért adok tanácsokat olyan dolgokról, amihez még nem sok közöm, de azt hiszem most én is elég jól belelátok a helyzetbe, legalább is egy gyerek szemszögéből nagyon is :( 20/L

2010. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 16 éves fiadat már meg kérdezik a bíróságon ,hogy kinél akar maradni a válás után és ezt figyelembe is veszik. A nejed ugrálhat ha a fiad nem akar vele menni úgy ,hogy ettől nem kell félned.
2010. máj. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!