Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet egyszerre imádni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre imádni és gyűlölni valakit?

Figyelt kérdés

A párom nagyon szerelmes belém,mindig puszilgat,bújik,minden szabadidejét velem tölti,dolgozik,azon van,hogy haladjunk.

De!Hazudni is nagyon szeret.Többször lebukott már,ilyenkor tagad aztán sír,aztán két nap után bevallja az igazat.Mindig fényezi magát mások előtt,bárkit lefikáz,kidumál,csak hogy saját magát jó színben tüntesse fel.Egyáltalán nem bízom benne,nem tudok már neki elhinni semmit.

Mindig is utáltam a hazug embereket,el se hiszem hogy ilyen emberrel élek együtt.

A szívem szereti,de az eszem azt súgja meneküljek tőle.Két éve élünk együtt,feleségül akar venni.

Fogalmam sincs mit csináljak.


2015. febr. 27. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az esküvő előtt kételyes van, akkor ne menjél hozzá. Kétszínűnek látszik. Hacsak nem szereted az érzelmi hullámvasútat, ne menj hozzá.
2015. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj hozzá. Később biztos megbánod, végén szerintem úgy is válás lenne belőle.
2015. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ismertem ilyen embert. Borzalmas kisebbrendűségi komplexusa volt. Persze ő is meg akart engem tartani minden áron, de amikor már kb kalitkában akart tartani, az már nekem is sok volt. A sebezhetőségét kompenzálta ezzel a viselkedésével, és engem is ez tartott mellette, mert úgy érzem, szüksége van rám, és szeret.. Ettől függetlenül pokol volt mellette az életem. Van, aki úgy szeret, hogy azzal tönkretesz. Menekülni kell tőlük, és akkor legalább egyikőtöknek van esélye normális életre. Ő sosem fog változni pozitív irányba.
2015. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!