Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egyszerre lehet valakit gyűlölni, de ugyanakkor hihetetlen szerelmet is érezni?

Figyelt kérdés
De olyan szinten megbántott,hogy nem tudod mit csinálj..vele vagy nélküle..vagy pedig lezárni a múltat és vele egy teljesen új kapcsolatot kezdeni,tisztalappal.
2013. szept. 5. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a szerelem ellentéte nem a gyűlölet

az érdektelenség az :D

2013. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
pszichopata ideggyenge emberek szoktak így érezni
2013. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

pszichopata, ideggyenge emberek nem éreznek semmit :)

Tuti, hogy lehet, a 2 nem zárja ki egymást.

2013. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont most vagyok ilyenben.


2 Ostoba vagy.De nagyon.

2013. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kérdező..nemtudom hogy kivagy..de sejtem lány...én fiú vagyok és nemrég lett vége egy kialakulóban lévő kapcsolatomnak, azzal hogy szerintem megbántottam a lányt valamivel, és azóta szóba se áll velem, vagy ha igen akkor is utasít..de érzem hogy van valami köztünk...
2013. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
beteg vagy
2013. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=TNbk1H3JlUU


A dáridó koronázatlan királya mindig tudja a jó választ!

2013. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az új esély mindenkinek jár! és az elsőnek van igaza, a szeretet ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny, így tehát ha az illetőt gyűlölöd, akkor igen is erős érzelmeid vannak felé, tehát igazából szereteted!
2013. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!