Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kevés vagyok a férjemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés vagyok a férjemnek?

Figyelt kérdés
Azt mondta ha nem fekszem le vele többször akkor elhagy.
2015. febr. 27. 22:01
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
15%
Igen. De ezen neked kellene valtoztatni ...
2015. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
80%
Mennyi az a kevés? Mennyi szex van hetente? Egyébként ez így kijelentve elég közönséges viselkedés. Más az,ha "csak" őszinte és tényleg többet igényel..szóval a kérdés,hogy mennyi az a kevés, ill. neked mennyi az elég és neki mennyi lenne az elég?
2015. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Elvárja hogy úgy szexeljek vele hogy a gyerek a szobában van. Nekem ez durva. 3 gyereket nevelek, kivagyok fáradva és még csesztet is egyfolytában.
2015. febr. 27. 22:07
 4/46 A kérdező kommentje:
Heti 1 olyan nap van amikor rendesen tudunk szexelni. Rendes alatt azt értem hogy alszik minden gyerek. Nekem heti 2 kellene, neki minden másnap. És azt mondta hogy menstruáció alatt is :(
2015. febr. 27. 22:08
 5/46 anonim ***** válasza:
29%
Szia, nekünk is három gyerekünk van. A pici 1 éves, éjjel kb 2-3x ébreszt még szoptatom. Nekunk is kb 1/hét jön össze... Nem reklamál a férjem, de én ugy érzem időnként félre.... Ez nekem nagyon fáj:( megszakadok néha úgy érzem, és a bizalmatlanság miatt egyre idegenebb számomra. Örülj ( persze ez most nem jó szó), hogy szóvá teszi, hogy követel Téged! Még ha ilyen bunkó módon akkor is. Legalabb tudod hogy senkije sincs .
2015. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Jaj hát ez nagyon nem jo kedves utolsó :( Sajnálom nagyon :( Ő nem lép félre ez tuti. Csak nemtudom mit kezdjek vele komolyan.
2015. febr. 27. 22:15
 7/46 anonim ***** válasza:
29%
Akkor jobb is, ha egy ilyen alak elhagy...
2015. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Nem jobb mert jo ember nagyon és szeretem is de vannak dolgok amiket megkellene értenie. Pl hogy nem csinálom a gyerek elott szivesen. És most akadt ki azt mondja most lett elege belole.
2015. febr. 27. 22:19
 9/46 anonim ***** válasza:
36%
Oh de irigyellek! Mármint a sok szex-követelésért. Nálunk is 3 gyerek van, 5-4-1 evesek. És a férjemnek úgy kell könyörögni :( félek h van vkije,de nem tudom bizonyítani. Egyébként jól nézek ki,festem magam és feszes ruhákat hordok. Bocsi,de ez most kikivankozott.
2015. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
74%
A harom gyerekes vagyok. Köss kompromisszumot és mondjuk szexelj vele heti 3x. Ez a kettőtök elvárása között van. Szerintem az én férjem tul jó pasi hozzám.
2015. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!