Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kevés vagyok a férjemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés vagyok a férjemnek?

Figyelt kérdés
Azt mondta ha nem fekszem le vele többször akkor elhagy.
2015. febr. 27. 22:01
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Diétázom és edzek is már fogytam elég sokat :) Figyelj tényleg próbáltuk mindenhol és egyszerüen nem megy. Csak ágyban jó nekem.
2015. febr. 27. 22:47
 32/46 anonim ***** válasza:
17%

Akkor meg hormonprobléma...valami miatt nem a férfit,hanem maga a sexet nem kívánod. Vizsgáltasd ki magad,talán lesz megoldás.


sok sikert!

2015. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
65%
A fürdő szoba jóóó!! Zárkózzatok be... :D A vízbe szexelni jó! Ha ő neked az első akkor igen. Lehetnek korlátaid, de legyél lazább! Próbáljatok ki más helyeket, pózokat..hátha jobb lesz
2015. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
19%
Mennyi idősek vagytok?
2015. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
42%
Kíméletlen, egocentrikus bunkó. Ha másra nem, a három gyerek ellátásával-nevelésével járó fáradtságodat tekintetbe vehetné - de nem: ő akaratod ellenére kényszerítene szexre - jobban mondva: szexuális kiszolgálásra. "Ha nem, akkor elhagy"? Egy ilyen durva lélektelenség után én hagynám ott azonnal, a gyerekeimet kézen fogva.
2015. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim válasza:
43%
35-ös. Orvos látott már?
2015. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 wiWell ***** válasza:
71%

Lehethogy rosszul értelmeztem a kommentjeidet kérdezo, de nekem az jott le, hogy a férjed 4 órát van otthon délelott, és ezt a 4 órát minden nap szexxel toltené. Hol van a tobbi idoben? Mikor alszik és hol?


A te férjed nem pék? Volt itt hasonló kérdés...


Bevallom, hogy én sem tudnám úgy csinálni, hogy reggel a gyerek már fenn van, esetleg várja a reggelit, nekunk meg még folyik a kotelezo reggeli menet.

2015. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
47%

A gyerek előtt tényleg ne. Ezt értesd meg vele!

Nem olvastam el mindent.

Leírom neked, hogy ez nálunk hogy történt. Én is szerettem volna szinte naponta, de nem kaptam meg. Az én feleségem is rengetegszer elutasított, és rengetegszer hagyta is magát, elélvezett, de nem volt jó. Sokszor szóba került nálunk, a "menjél akkor máshoz, hagyjál engem békén". Persze, én szerettem volna "extrákat" is. Sokat próbáltam beszélni vele, majd jött a merevedési zavar, stb..., ma már komoly bajban vagyok, vagyunk. Első körben megcsaltam, mert hiába kértem, hogy beszéljünk. Nem tud, róla, hogy megcsaltam, de annyira eltávolodtam tőle a sok elutasítás, hazudozás miatt, hogy jó eséllyel elválunk. Előtte a tűzbe tettem volna a kezem, hogy én soha nem csalok meg senkit, mert nem is akartam. Csak így hozta a sors.

Első sorban a silány, kevés szex volt a baj, de ezt nem tudtuk megbeszélni, és jött minden.

Beszéljetek egymással őszintén, ti még időben vagytok. Ez a férjed segélykiáltása. Vedd észre, és fogd a jeleket, mert ti is bajba kerülhettek. Szerintem nálatok sem csak a szex a gond. És szép vagy, tetszel neki! Ha nem így lenne, nem akarna szexelni veled. Pár percre a fürdőben is el lehet bújni... :-)

2015. febr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
7%
Az előbb: a tükörben. Szívesen megnézlek téged is.
2015. febr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Így a leírtak alapján úgy gondolom, hogy a férjed kétségbeesésében mondta, hogy elhagy, ha nem fekszel le vele. Ő kíván téged, alig van otthon, és azt a kevés időt is veled szeretné tölteni.

Próbáljatok meg beszélni, kompromisszumot kötni. Kezdésnek például kiváló, ha hajlandó vagy az ágyon kívül máshol is csinálni, ahol éppen egymásnak estek. Úgy látom, részedről hiányzik a szenvedély a férjed irányába.

2015. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!