Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kevés vagyok a férjemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés vagyok a férjemnek?

Figyelt kérdés
Azt mondta ha nem fekszem le vele többször akkor elhagy.
2015. febr. 27. 22:01
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Írtam hogy nagyon jó ember. És igen, eszméletlen sokat melózik. De n nagyon úgy látom te csak kötekedni jöttél szóval feküdj le magadnak.
2015. febr. 27. 22:36
 22/46 anonim ***** válasza:
50%
Szia. Ha kíván téged annak örülj! De nehogy már a gyermekek előtt?! Én már attól kiakadok ha a 2 éves lányunk előtt el kezd tapizni!!!Nem engedem! Beszélj a nagyikkal, ha van lehetőség rá vigyázzanak néha a gyerekekre , menjetek el kettesbe valahová...vagy tényleg ahogy írták már előttem, egyezetek meg egy fix heti szexben...vagy ha elalszanak akkor tudd le hamar a dolgot..megúszol egy vitát...őszintén megmondom néha én is ezt teszem mikor nincs úgy kedvem, de tudom, hogy ő akarja akkor mondom jó...de..ne várjom csodát.. :D
2015. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Nem vigyáz rájuk egyik nagyi sem és elsem tudunk menni sehova sajnos. Ez kilőve. Reggel meg fent van a fiam amikor itthon van szóval nemtudom. A multkor a haspadra cipelt ki de nekem csak ágyban jó sajnos.
2015. febr. 27. 22:40
 24/46 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván sok éve együtt vagytok,el van laposodva a kapcsolatotok. Nincs izgalom,nincs ami beindítsa a sexet számodra.Szerintem nem is kívánod mint férfit.Mikor csináljátok,azon vagy,hogy minél hamarabb végezzen a párod és "végre le van tudva mára is" címszóval el van intézve minden. Mindeközben meggyőződ saját magad,hogy Te csak fáradt vagy,le vagy merülve nem alkalmas az időpont...ezek nem mások,mint a probléma szőnyeg alá seprése.


Játssz el a gondolattal...ha találkoznál egy olyan férfival,aki kajak a zsánered és minden téren megfelel...mi történne,ha tudnád semmi hátulütője nem lesz a dolognak? - ha mosolyt csal az arcodra a gondolat,akkor valóban itt a hiba...unalmas a sex köztetek

2015. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ha elalszanak? Tudom akkor már hulla az ember de hát a pasik már csak ilyenek....Én is hiába mondom, hogy most fáradt vagyok nincs kedvem..de figyelj, ha tényleg szerető férj, jó apa, dolgos, nem csal meg és kíván, akkor tényleg még ha nehéz is, de ha elalszanak a gyerekek szánjatok egymásra hetente 4szer 1 órát....
2015. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
9 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok. Ő volt nekem az első. Kívánom őt és végettem a Brad Pitt is akarhatna velem izélni az sem érdekelne :D De tényleg. Igen mondjuk ebbe a "gyorsanvégezzünk" dologban igazad van.
2015. febr. 27. 22:45
 27/46 A kérdező kommentje:
Ő reggeltöl délig van csak itthon :(
2015. febr. 27. 22:45
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőszoba? Azt be lehet zárni. Ne legyél ennyire korlátolt,nem csak ágyban lehet jókat szexelni. Pláne ha ott a gyerek. Előtte semmiképp ne csináljátok. De el lehet vonulni,ha a kicsi alszik. Ha nagyobbacska,akkor megérti,hogy egyedül akartok "pancsizni". De ha ennyire korlátolt vagy,hogy csak ágyban,az elég gáz..mert így az jön ki,hogy te keresel kifogásokat. Csak kompromisszummal lehet megoldani. Legyen heti 3, ha reggel akkor reggel,tessék kivonulni, és hajrá. Egy reggeli gyors menet is tud jó lenni. Kicsit te is áldozz rá. És ha zavar a külsőd,változtass. Tudom,3 gyerek mellett nehéz, de diétázni úgy is tudsz, esetleg otthon tornázni, és adni magadra. Ha ennyire akar téged,nem veszett ügy,addig tegyél érte,míg nem talál valakit.
2015. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tegyenek érte, hogy fellángoljon. Vagy 3 gyerek, jó férj, akkor ne a szex legyen már a legnagyobb gond?! Egy kis izgalmat kéne bele vinni
2015. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim válasza:
39%
Kérdező én együtt érzek veled. Annyira sajnállak! Te szegény áldozat!
2015. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!