Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mihez kezdjek őrülten babonás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek őrülten babonás vőlegényemmel?

Figyelt kérdés
A vőlegényem és a családja megszállott babonás. Az elején nem érdekelt,de mikor a párom elkezdte hogy a családom miatt beteg állandóan,miattuk nem alszik,stb...mert ők küldik rá és a családjára a rosszat. Tény hogy a családom nehezen akarja elfogadni a párom,de azért a párom is lehetne nyitottabb.Anyósjelőltem állandóan kártyát vet,bármi kerül a lakásba azt ingával átnézi és amin áll az inga azt kidobja.Múltkor borult ki nálam a bili amikor párom és az édesanyja a cuccaim ingázta végig. Vőlegényem már annyira belezakkant ebbe a babonás hisztériába,hogy most azt találta ki,ha nem szakítom meg a családommal a kapcsolatot akkor elhagy mert a rontás amit elvileg a családom rakott rá felezési. Mégis hogy térítsem észre hogy amit már művel az beteges és nevetséges?
2015. márc. 1. 09:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

ha vele maradsz a gyereketekkel is ezt fogja csinálni. Ha majd suliba megy a gyerek gondold el milyen nehéz lesz neki ha csak olyan szakkörrökre járhat amit az inga engedélyez. stb.

Én hiszek amúgy az ilyesmibe, de amiket leírtál az tényleg túlzás. Ha védelem van egy otthonon , oda nem tud bemmenni semmilyen negatívum , még ha direkt akarnák is bevinni.

Az inga nagyon befolyásolható szerkentyű. Legtöbbször azt mutatja meg amit látni akar a kérdező vagy amitől fél....nem hiteles.

2015. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
2-es: imádnivaló a humorod!:-)))))
2015. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%

Hát nekem ez volt az első, ami eszembe jutott:)De nem mindenki díjazta :)))

2-es voltam

2015. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
De a fekete macskát mindenképpen egy falhoz támasztott létra alatt kell átadni, nem kettes? :D
2015. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pontosan! Lehetőleg péntek 13-án:)))
2015. márc. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Erről az jutott eszembe, hogy a legjobb barátomnak volt egy barátnője anno, aki auralátó tanfolyamra járt, meg ilyen antarktiszi fényevő vagy mitököm szeánszokra és ilyen ketyós volt alapból. NA azt hiszem akkor szakítottak, mikor a csaj elhívta a barátomat fát ölelgetni...
2015. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!